Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault збирається розробити новий електромобіль


Компанія Renault збирається розробити новий електромобіль, основою для якого стане електричний седан Fluence Z.E. Модель буде продаватися виключно в Китаї. Про це повідомляє інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на Autocar.

Розроблятиме новинку спільне підприємство Renault і китайського автовиробника DongFeng – DongFeng Renault Automotive Company. Випуск електромобіля, дебют якого намічений на 2017 рік, налагодять на підприємстві в китайському Ухані.

Новинка стане однією з моделей, що входять в чотирирічний план DongFeng Renault Automotive Company. Він, крім електрокара, включає в себе два кросовери і два седани для ринку КНР. На реалізацію задуманого партнери збираються витратити 1,28 мільярда доларів.

Виробництво електричної версії седана Renault Fluence припинилося в 2014 році. Причиною для зупинки виробництва стало банкрутство фірми Project Better Place – партнера Renault в реалізації проекту Fluence Z.E.. До того ж, електрокар погано продавався: за чотири роки було реалізовано лише 3500 примірників.

Седан Renault Fluence Z.E. комплектувався 96-сильним електричним двигуном, який живився від літій-іонних акумуляторів. Запас ходу чотиридверника становить 160 кілометрів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.