Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault збирається розробити новий електромобіль


Компанія Renault збирається розробити новий електромобіль, основою для якого стане електричний седан Fluence Z.E. Модель буде продаватися виключно в Китаї. Про це повідомляє інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на Autocar.

Розроблятиме новинку спільне підприємство Renault і китайського автовиробника DongFeng – DongFeng Renault Automotive Company. Випуск електромобіля, дебют якого намічений на 2017 рік, налагодять на підприємстві в китайському Ухані.

Новинка стане однією з моделей, що входять в чотирирічний план DongFeng Renault Automotive Company. Він, крім електрокара, включає в себе два кросовери і два седани для ринку КНР. На реалізацію задуманого партнери збираються витратити 1,28 мільярда доларів.

Виробництво електричної версії седана Renault Fluence припинилося в 2014 році. Причиною для зупинки виробництва стало банкрутство фірми Project Better Place – партнера Renault в реалізації проекту Fluence Z.E.. До того ж, електрокар погано продавався: за чотири роки було реалізовано лише 3500 примірників.

Седан Renault Fluence Z.E. комплектувався 96-сильним електричним двигуном, який живився від літій-іонних акумуляторів. Запас ходу чотиридверника становить 160 кілометрів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.