Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault ZOE Cab і Transdev-Lohr i-Cristal — автономні електричні «роботаксі» (відео)


Французький автовиробник Renault спільно з компаніями Transdev, IRT SystemX, Institut VEDECOM і Університетом Париж-Саклі представив напрацювання в сфері автономного громадського транспорту. В рамках проекту Paris-Saclay Autonomous Lab були показані два електричних безпілотних концепти – легковий Renault ZOE Cab і мініавтобус Transdev-Lohr i-Cristal.

Зовні концепт Renault ZOE Cab – це звичний електромобіль, проте рівно до тих пір, поки користувач не спробує відкрити двері. На відміну від звичайної версії Renault ZOE з чотирма дверима, у автономного концепту їх три – дві по ліву сторону постійно заблоковані, а з боку тротуару встановлена всього одні, але дуже широкі відкидні дверцята.

Renault ZOE Cab

Салон також зазнав помітні зміни – водійське місце «обгородили», а переднє пасажирське крісло розвернули лицем до заднього. Таким чином в салоні концепту Renault ZOE Cab можна розмістити трьох осіб, причому доступ всередину помітно полегшений порівняно зі звичайною версією моделі.

Цю модель планують використовувати як роботаксі в денний час доби, яке буде підвозити пасажирів на території кампусу Університету Париж-Саклі. Для виклику використовується мобільний додаток, при цьому якщо маршрут підходить іншому користувачеві, то роботаксі зможе підібрати його по дорозі.

Renault ZOE Cab

Другий концепт Transdev-Lohr i-Cristal призначений для колективної доставки пасажирів від найближчої залізничної станції в Массі в кампус Париж-Саклі. Для виклику використовується мобільний додаток, що дозволить на мапі стежити за найближчим до користувача мініавтобусом.

Даний засіб пересування являє собою автономну «маршрутку», яка буде працювати тільки в нічні години, коли звичайний громадський транспорт вже не ходить. Саме тому розробники цієї системи приділили особливу увагу безпеці, тому диспетчер буде відстежувати за допомогою камер всередині концепту і на зупинках, щоб з пасажирами все було в порядку.

Renault ZOE Cab

В межах презентації автономних новинок також був показаний концепт електромобіль Renault EZ-POD для доставки пасажирів і вантажів в межах «останньої милі».

Источник: renault

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.