Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

«Renaulution»: 14 нових автомобілів до 2025 року, прототипи електромобілів Renault 5 і Mobilize EZ-1, кросовер Dacia Bigster, повністю електричний бренд Alpine та ін.

Французький автовиробник Renault представив новий стратегічний план Renaulution, який покликаний підвищити прибутковість за рахунок активного використання високих технологій та прискорення впровадження електричних і гібридних моделей. Вже до 2025 року компанія випустить 14 нових ключових автомобілів, сім з яких будуть повністю електричними, при цьому у всіх нових моделей буде електрична або гібридна версія.

У рамках так званої «Нової Хвилі» (Nouvelle Vague) бренд представив прототип електромобіля Renault 5 Prototype, в якому використовується не тільки ім’я, а й риси дизайну сітікара Renault 5, який випускався з 1972 по 1996 рік.

Також було анонсовано створення нового бізнеспідрозділу групи Renault з назвою Mobilize. За задумом авторів, Mobilize буде орієнтуватися на клієнтів, які хочуть перейти на більш екологічні види транспорту спільного користування. Як приклад подібного рішення був показаний прототип Mobilize EZ1 це компактний двомісний електромобіль з довжиною лише 2,3 метри і змінними акумуляторами, які дозволять уникнути тривалої зарядки.

Бренд Alpine об’єднає існуючі компанії Alpine, Renault Sport Cars (RSC) і Renault Sport Racing (RSR) для спільного створення ексклюзивних високотехнологічних електричних спорткарів з рішеннями із чемпіонату F1. Зокрема, в рамках нової компанії буде випущений електричний спортивний хетчбек Bсегменту на базі платформи CMFB EV, електричний спортивний кросовер Cсегменту на базі платформи CMFEV, електричну альтернативу моделі A110, розроблену спільно з Lotus і т.д.

Також були обіцяні зміни для бренду Dacia і показано перше зображення кросовера Cкласу Dacia Bigster Concept.

Повністю презентацію групи Renault можна подивитися в наступному відео:

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.