Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Rimac: «Я боровся з Porsche і VW, щоб наступний Bugatti не був електричним»

Наступний Bugatti матиме абсолютно новий двигун внутрішнього згоряння, але шлях до його отримання був непростим.

Керівник Bugatti і Rimac Мате Рімак сказав, що коли він почав обговорювати поглинання Bugatti, він прийняв керівництво, і Porsche, і Volkswagen підкреслили необхідність того, щоб наступний автомобіль був повністю електричним.

«Це було б найлегшим для мене — взяти Nevera, яку ми розробляли п’ять років, і просто переробити її в Bugatti», — сказав він. «Знаєте, змінити дизайн… це найпростіше.

«Але я люто боровся з керівництвом Porsche і Volkswagen, дуже гарячі суперечки про те, що наступний Bugatti не повинен бути електричним. І я вважаю, що це було абсолютно правильне рішення».

Він зазначив різницю між двома брендами, з одного боку Rimac як бренд повністю електричних гіперкарів, тоді як Bugatti «в осяжному майбутньому» матиме двигуни внутрішнього згоряння з сильною гібридизацією.

«Ми вважаємо, що важливо все ще мати двигун внутрішнього згоряння для Bugatti», – додав він. «Ви будете дуже здивовані тим, який двигун внутрішнього згоряння ми підготуємо».

Джерело: topgear.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.