Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.08.2022

Rimac Nevera: електричний гіперкар номер 001 дістався знаменитості

Є спортивні автомобілі, є суперкари і є гіперкари. А ще є електричні гіперкари. Один із найефектніших автомобілів –  Rimac Nevera – уже зійшов з конвеєра. Першу модель отримав видатний колишній гонщик.

Ніко Росберг, чемпіон Формули-1 2016 року, отримав Rimac Nevera на заводі в Загребі: «Як тільки я вперше зустрів Мате Рімака (генеральний директор Rimac), я зрозумів: я хочу, щоб це був Rimac номер 1. Для мене автомобіль – це  абсолютно інноваційні технології в поєднанні з чудовим дизайном».

«Коли ми почали розробляти Nevera, ми хотіли створити автомобіль, який би вразив найкращих гонщиків», — каже Мате Рімак. «І якщо хтось здатний випробувати межі цього автомобіля, то це Ніко».

Rimac Nevera — особливий електромобіль

Насправді Rimac Nevera — це автомобіль найвищої якості — свого роду катапульта на колесах: його потужність – 1940 кінських сил. Він розганяється від нуля до 100 км/год менш ніж за дві секунди, а максимальна швидкість становить 412 км/год. Гіперкар долає чверть милі всього за 8,6 секунди – це світовий рекорд.

Для автомобіля пропонується безліч варіантів персоналізації. Росберг вибрав «специфікацію Бетмобіля» для свого номера один. Іншими словами, автомобіль пофарбований у «зоряний чорний», всередині Росберг сидить на чорних сидіннях із алькантари, а на підлокітнику красується табличка 001/150.

Поточний рік виробництва Rimac Nevera вже розпроданий – всього лише 150 автомобілів буде виготовлено на заводі в Хорватії, які будуть продаватися через 25 компаній-партнерів у Північній Америці, Європі та Азії.

Після відходу з Формули-1 Ніко Росберг займається захистом навколишнього середовища та альтернативними джерелами енергії. Колишній гонщик інвестує в зелені технології та різні стартапи, а також опікується електричною гоночною командою Rosberg X Racing.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.