Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Яка різниця? Всесезонні та зимові шини порівняли на льоду (відео).


Експерти американського ресурсу Tire Rack розставили крапки над «ї», знявши на льоду два невеличких відео про поведінку «всесезонки» і зимової «фрікціонки» на низькій «міський» швидкості.

Краще одного разу побачити, ніж вічно сперечатися: фахівці американського сайту Tire Rack вирішили закрити нескінченний «холівар» навколо всесезонних шин. А через те, що у автомобільного світу на носі зима, випробуванню піддавали здатність «всесезонок» впоратися з замерзлим слизьким покриттям.

Якщо вірити дослідженням Volvo, переважна більшість ДТП (приблизно 75%) у світі відбувається на швидкості нижче за 30 км/год, – фактично в режимі міського трафіку. На перший погляд, подібні зіткнення можуть здатися не занадто небезпечними, проте, як показали численні дослідження, на усунення наслідків навіть легкого контакту на «корковій» швидкості до 8 км/год (на разі йдеться про так звані «п’ятимильні краш-тести») автовласники витрачають сотні доларів.

Для демонстрації ефективності всесезонних і фрикційних зимових шин американці скористалися крижаним покриттям хокейного майданчика, розмітивши його для наочності конусами. «Героями» першого відео стали новенькі передньоприводні Toyota Camry, взуті у «всесезонку» (сріблястий седан) і зимову «липучку» (біла машина). Тестові вправи — найпростіші: розгін з місця, гальмування, подолання 90-градусного повороту, що імітує проїзд перехрестя. Всі — на низькій «міський» швидкості.

Відео Tire Rack

Водії за звичай вважають, що наявність допоміжних електронних систем активної безпеки (ABS, системи стабілізації, трекшн-контролю, тощо) і повного приводу роблять їх машини нечутливими до примх погоди. Наскільки ця думка розумна, можна переконатися, поглянувши на відео тесту з повноприводними Toyota RAV4.

Висновки, як кажуть, робіть самі.

Відео Tire Rack

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.