Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.12.2019

Яка різниця? Всесезонні та зимові шини порівняли на льоду (відео).


Експерти американського ресурсу Tire Rack розставили крапки над «ї», знявши на льоду два невеличких відео про поведінку «всесезонки» і зимової «фрікціонки» на низькій «міський» швидкості.

Краще одного разу побачити, ніж вічно сперечатися: фахівці американського сайту Tire Rack вирішили закрити нескінченний «холівар» навколо всесезонних шин. А через те, що у автомобільного світу на носі зима, випробуванню піддавали здатність «всесезонок» впоратися з замерзлим слизьким покриттям.

Якщо вірити дослідженням Volvo, переважна більшість ДТП (приблизно 75%) у світі відбувається на швидкості нижче за 30 км/год, – фактично в режимі міського трафіку. На перший погляд, подібні зіткнення можуть здатися не занадто небезпечними, проте, як показали численні дослідження, на усунення наслідків навіть легкого контакту на «корковій» швидкості до 8 км/год (на разі йдеться про так звані «п’ятимильні краш-тести») автовласники витрачають сотні доларів.

Для демонстрації ефективності всесезонних і фрикційних зимових шин американці скористалися крижаним покриттям хокейного майданчика, розмітивши його для наочності конусами. «Героями» першого відео стали новенькі передньоприводні Toyota Camry, взуті у «всесезонку» (сріблястий седан) і зимову «липучку» (біла машина). Тестові вправи — найпростіші: розгін з місця, гальмування, подолання 90-градусного повороту, що імітує проїзд перехрестя. Всі — на низькій «міський» швидкості.

Відео Tire Rack

Водії за звичай вважають, що наявність допоміжних електронних систем активної безпеки (ABS, системи стабілізації, трекшн-контролю, тощо) і повного приводу роблять їх машини нечутливими до примх погоди. Наскільки ця думка розумна, можна переконатися, поглянувши на відео тесту з повноприводними Toyota RAV4.

Висновки, як кажуть, робіть самі.

Відео Tire Rack

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.