Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Робіть так, щоб потенційні клієнти приходили до вас і спонукайте їх до дії просто зараз


Замість того, щоб шукати гроші і розкручувати своє ім’я, вам необхідно забезпечити стійкий потік висококваліфікованих потенційних клієнтів, які тримають з вами зв’язок. Це особливо актуально у наш час, коли власники бізнесів і клієнти оберігають свої гаманці як неприступну фортецю. Вам не доведеться додатково платити, роблячи те, що ви робите зараз.

Це не про зміну формату.

Щоб ви раніше не використовували для залучення майбутніх клієнтів, робіть те ж саме і зараз. А що, якби ви тільки зміните фокус вашого контенту, який буде підходити до поточної реальності ваших потенційних клієнтів? Зараз, як ніколи, ви повинні бути релевантними до поточних потреб ваших ідеальних майбутніх клієнтів.

Виберіть будь-який з трьох способів: електронна пошта, пряма поштова розсилка або реклама. Потім сплануйте, що ви будете робити, щоб відкрити зв’язок з людьми, яких ви хочете залучити. Сплануйте, як ви будете проводити подальші дії. Що отримають ваші ідеальні потенційні клієнти і як ви будете розвивати з ними стосунки?

Робіть так, щоб потенційні клієнти приходили до вас і спонукайте їх до дії просто зараз

Розробіть пропозиції низького ризику, які допоможуть дізнатися про вас і познайомитися з вами. Ваше вміння почати і зростити відносини – це ключ до успіху ваших продажів. Все це разом стає вашим планом подальших дій для кожного потенційного клієнта.

Здійснюйте ваш план подальших дій, відстежуючи кожен крок у процесі. Пам’ятайте, що головна мета вашого плану подальших дій – утримати тих відвідувачів, хто прийшов до вас, знає про вас і навчити їх, допомагаючи просунутися за рівнями купівельної готовності, щоб вони змогли увійти у вашу воронку продажів. Простежте за тим, щоб кожен контакт посилював ваші відносини.

Періодично плануйте пропозиції, які спонукають потенційних клієнтів до дії просто зараз. Якщо зараз не час, вони не будуть діяти, але вони не будуть і роздратовані. Якщо це буде той час, тоді цей легкий поштовх може бути основною причиною, яка підштовхне їх до дії.

Ніколи не продавайте замість того, щоб допомогти купити. З боку майбутніх клієнтів, це зовсім інший досвід. Коли ви допомагаєте купити, ви працюєте з ними, ви – на їхньому боці, ви ставите їх інтереси на перше місце.

Під час розмови про продаж розкрийте ціну очікування в порівнянні з ціною дії зараз. Коли майбутній клієнт може ясно побачити, що очікування більш витратне, ніж дія, вони будуть діяти. За допомогою процесу продажів вам треба допомагати клієнтові отримати цю ясність.

Автор: Ванесса Браун

Джерелоbusiness-financialrange.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.