Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Робочий стіл – дзеркало характеру


Чи то офіс у форматі open space, особистий кабінет або квартира фрілансера – у кожного співробітника є стіл, за яким він виконує роботу. Саме стіл розповідає про співробітника те, чого ніколи не зрозумієш з рядків в резюме або робочих звітів.

Отже, 5 основних типів характеру, які можна визначити за станом робочого стола співробітника:

1. Фанатичний педант

Всі його олівці однакової довжини і заточені під одним кутом, документи розсортовані по папках, а на столі немає жодної пилинки? Вітаю, у вашій компанії працює справжнісінький фанатик порядку і дисципліни. Він любить, щоб все було структуровано і чітко, і це позначається в тому числі і на його роботі. Як правило, такий співробітник максимально дисциплінований, не запізнюється на зустрічі і проводить їх ефективно, надійний у співпраці. Однак креативність і вміння шукати нові підходи до вирішення завдань навряд чи виявляться його сильною стороною.

2. Душа компанії

Стіл завалений яскравими стікерами, на столі стоять чашки з «приколами», листівки та таблички із смішними фразами. Він робить все, щоб викликати посмішку у своїх колег, тому що вважає за необхідне поширювати веселощі скрізь, де з’являється сам. Часто такого співробітника не сприймають всерйоз, оскільки його ставлення до роботи полягає у виконанні поставлених завдань, але не більше. Перспективи розвитку його навряд чи турбують, куди важливіше, щоб було весело і комфортно «тут і зараз».

3. Естет

Елегантні папки, дорогі ручки і дизайнерські канцелярські товари справжня слабкість класичного офісного естета. Тяга до стильних речей, що виділяють робочий стіл серед інших – одна з ознак впевненого в собі лідера, готового повести за собою команду. Такий співробітник, як правило, має стратегічне мислення і організаторські здібності, нерідко надмірно товариський і любить роздавати завдання. Він і його робоче місце – втілення елегантності, в якому відбивається внутрішнє «Я» естета.

4. Сім’янин

Не складно здогадатися, чим заставлений стіл такого співробітника. Фотографії з останньої сімейної відпустки, портрети дружини, малюнки та вироби дітей. Він підсвідомо подає начальству сигнал про те, що у нього є особисте життя поза роботою. Напевно в кінці робочого дня сім’янин наводить на столі ідеальний порядок, показуючи, що зі справами на сьогодні покінчено. Ці співробітники працюють запопадливо і цілеспрямовано, але позбавлені особливого завзяття до нових завдань. Для них чіткий графік і стабільність набагато важливіше, ніж переробки та кар’єрні перспективи. При цьому з усіма колегами у них, як правило, теплі дружні стосунки.

5. Геній безладу

На його робочому столі рядами шикуються стопки незникаючих паперів, з кутка в куток переміщаються різнокольорові папки, а стіл рясніє стікерами чи з малюнками, чи з якимись нагадуваннями. Не визнаючи ніякої систематичності, він живе в хаосі, але при цьому вміло ним керує. Такому співробітникові не завжди може вистачати на все часу, тому що він рідко відмовляється від завдань і береться за сотню справ відразу. Однак цей «геній» з легкістю справляється одночасно з декількома складними проектами і часто фанатично ставиться до роботи, жертвуючи особистим життям.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.