Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Робочий стіл – дзеркало характеру


Чи то офіс у форматі open space, особистий кабінет або квартира фрілансера – у кожного співробітника є стіл, за яким він виконує роботу. Саме стіл розповідає про співробітника те, чого ніколи не зрозумієш з рядків в резюме або робочих звітів.

Отже, 5 основних типів характеру, які можна визначити за станом робочого стола співробітника:

1. Фанатичний педант

Всі його олівці однакової довжини і заточені під одним кутом, документи розсортовані по папках, а на столі немає жодної пилинки? Вітаю, у вашій компанії працює справжнісінький фанатик порядку і дисципліни. Він любить, щоб все було структуровано і чітко, і це позначається в тому числі і на його роботі. Як правило, такий співробітник максимально дисциплінований, не запізнюється на зустрічі і проводить їх ефективно, надійний у співпраці. Однак креативність і вміння шукати нові підходи до вирішення завдань навряд чи виявляться його сильною стороною.

2. Душа компанії

Стіл завалений яскравими стікерами, на столі стоять чашки з «приколами», листівки та таблички із смішними фразами. Він робить все, щоб викликати посмішку у своїх колег, тому що вважає за необхідне поширювати веселощі скрізь, де з’являється сам. Часто такого співробітника не сприймають всерйоз, оскільки його ставлення до роботи полягає у виконанні поставлених завдань, але не більше. Перспективи розвитку його навряд чи турбують, куди важливіше, щоб було весело і комфортно «тут і зараз».

3. Естет

Елегантні папки, дорогі ручки і дизайнерські канцелярські товари справжня слабкість класичного офісного естета. Тяга до стильних речей, що виділяють робочий стіл серед інших – одна з ознак впевненого в собі лідера, готового повести за собою команду. Такий співробітник, як правило, має стратегічне мислення і організаторські здібності, нерідко надмірно товариський і любить роздавати завдання. Він і його робоче місце – втілення елегантності, в якому відбивається внутрішнє «Я» естета.

4. Сім’янин

Не складно здогадатися, чим заставлений стіл такого співробітника. Фотографії з останньої сімейної відпустки, портрети дружини, малюнки та вироби дітей. Він підсвідомо подає начальству сигнал про те, що у нього є особисте життя поза роботою. Напевно в кінці робочого дня сім’янин наводить на столі ідеальний порядок, показуючи, що зі справами на сьогодні покінчено. Ці співробітники працюють запопадливо і цілеспрямовано, але позбавлені особливого завзяття до нових завдань. Для них чіткий графік і стабільність набагато важливіше, ніж переробки та кар’єрні перспективи. При цьому з усіма колегами у них, як правило, теплі дружні стосунки.

5. Геній безладу

На його робочому столі рядами шикуються стопки незникаючих паперів, з кутка в куток переміщаються різнокольорові папки, а стіл рясніє стікерами чи з малюнками, чи з якимись нагадуваннями. Не визнаючи ніякої систематичності, він живе в хаосі, але при цьому вміло ним керує. Такому співробітникові не завжди може вистачати на все часу, тому що він рідко відмовляється від завдань і береться за сотню справ відразу. Однак цей «геній» з легкістю справляється одночасно з декількома складними проектами і часто фанатично ставиться до роботи, жертвуючи особистим життям.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.