Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Робота в Україні: кого шукають роботодавці і скільки готові платити


Перший місяць року через велику кількість свят не був щільно заповнений діловою активністю. Проте, аналітики-експерти сайту rabota.ua з’ясували, якою була ситуація на ринку праці України в січні поточного року.

Де найбільша кількість вакансій

П’ятірка лідерів залишилася практично в повному складі: торгівля, виробництво і продаж, IT і адміністративний персонал. При цьому для студентів і молодих фахівців число вакансій зменшилася. Причиною тому послужили канікули, свята і сесія.

Хто шукає роботу

Проаналізувавши резюме, в січні найактивніше шукали роботу фахівці з досвідом роботи в торгівлі, адміністративний персонал, молоді фахівці, фахівці сфери виробництва і гостинності.

Регіони шукають працівників

Не менш традиційно в лідерах за кількістю вакансій залишається Київська область – 44% вакансій передбачають працевлаштування в столиці. Друге-третє місця ділять з 8% часткою ринку Дніпропетровська та Харківська області, а в п’ятірку лідерів входять ще Одеська та Львівська області.

Примітно, що ситуація з резюме така ж. Відзначилося лише кількість дніпропетровських резюме, яких виявилося дещо більше, ніж харківських, а одеські зрівнялися за кількістю зі львівськими, чого не скажеш про вакансії.

Середні зарплати в Україні

Всі області України об’єднує один зарплатний тренд – здобувачі хочуть отримувати за свою роботу більше, ніж готові запропонувати роботодавці.

Робота в Україні: кого шукають роботодавці і скільки готові платити

Середні зарплати по вакансіях і резюме в січні 2016 року по містах. Фото: rabota.ua

Найбільш помірні за своїми зарплатних побажань жителі Житомира – вони в середньому хочуть всього на 24 гривні більше, ніж пропонують місцеві роботодавці. При цьому найбільша вилка в процентному співвідношенні – в Києві і Тернополі.

Джерело: www.segodnya.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.