Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Робота в Україні: кого шукають роботодавці і скільки готові платити


Перший місяць року через велику кількість свят не був щільно заповнений діловою активністю. Проте, аналітики-експерти сайту rabota.ua з’ясували, якою була ситуація на ринку праці України в січні поточного року.

Де найбільша кількість вакансій

П’ятірка лідерів залишилася практично в повному складі: торгівля, виробництво і продаж, IT і адміністративний персонал. При цьому для студентів і молодих фахівців число вакансій зменшилася. Причиною тому послужили канікули, свята і сесія.

Хто шукає роботу

Проаналізувавши резюме, в січні найактивніше шукали роботу фахівці з досвідом роботи в торгівлі, адміністративний персонал, молоді фахівці, фахівці сфери виробництва і гостинності.

Регіони шукають працівників

Не менш традиційно в лідерах за кількістю вакансій залишається Київська область – 44% вакансій передбачають працевлаштування в столиці. Друге-третє місця ділять з 8% часткою ринку Дніпропетровська та Харківська області, а в п’ятірку лідерів входять ще Одеська та Львівська області.

Примітно, що ситуація з резюме така ж. Відзначилося лише кількість дніпропетровських резюме, яких виявилося дещо більше, ніж харківських, а одеські зрівнялися за кількістю зі львівськими, чого не скажеш про вакансії.

Середні зарплати в Україні

Всі області України об’єднує один зарплатний тренд – здобувачі хочуть отримувати за свою роботу більше, ніж готові запропонувати роботодавці.

Робота в Україні: кого шукають роботодавці і скільки готові платити

Середні зарплати по вакансіях і резюме в січні 2016 року по містах. Фото: rabota.ua

Найбільш помірні за своїми зарплатних побажань жителі Житомира – вони в середньому хочуть всього на 24 гривні більше, ніж пропонують місцеві роботодавці. При цьому найбільша вилка в процентному співвідношенні – в Києві і Тернополі.

Джерело: www.segodnya.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.