Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.03.2023

Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow: похмурий монстр з жовтими акцентами

Rolls-Royce вже твердо націлений на електричне майбутнє. Але зміна парадигми супроводжується певною ностальгією за епохою V12, як показує ця спеціальна модель.

Black Badge Wraith Black Arrow – це назва невеликої серії з 12 екземплярів розкішного купе Wraith, яку випускає Rolls-Royce. Це останні купе британської компанії з двигуном V12. Невелика серія також покликана сповістити про початок електричної ери традиційного бренду.

Wraith Black Arrow пофарбований у градієнт кольорів від сірого до чорного, з якого виділяються деякі акценти неоново-жовтого кольору. Жовтий також світиться в кільці навколо основи карбонового Spirit of Ecstasy.

У салоні є кілька великих ділянок яскраво-жовтого кольору, наприклад, шкіряна оббивка сидінь.

Спеціальна модель також пропонує кілька поверхонь з ручним оздобленням, наприклад, оздоблення приладової панелі з алюмінієвого листа, на якій з правого боку вигравіруваний 3D-ескіз двигуна V12.

На кришці 6,5-літрового силового агрегату об’ємом 463 кВт / 630 к.с. розміщена полірована металева пластина з монограмою V12 яскраво-жовтого кольору і написом “Final Coupe Collection” чорного кольору. 12 екземплярів спеціальної серії вже продано.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.