Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Російські програми стимулювання попиту дозволили продати близько 235 тис. автомобілів


Близько 235 тис. автомобілів всіх типів реалізовані в Російській Федерації в поточному році завдяки дії комплексу заходів держпідтримки: діючій з 1 січня програмі оновлення автопарку, програмі пільгового автокредитування, яка набрала чинності 1 квітня, і програмі пільгового лізингу, що запущена 15 травня.

Таким чином, у першому півріччі держава субсидувала 28% з проданих за цей час 820,7 тис. автомобілів всіх типів.

Аналіз автомобілів, що найбільше продаються за програмами, показує, що покупці надають перевагу машинам саме російського виробництва. Автомобілям марки Hyundai належить 32% частки продажів за програмою пільгового автокредитування, далі йдуть АвтоВАЗ (21%), Renault (14%), Volkswagen (11%) і Nissan (10%). За даними одного з провідних учасників програми пільгового автокредитування, «СЕТЕЛ Банку», який видав понад 22,5 тис. автокредитів, п’ятірка найбільш популярних моделей виглядає наступним чином: Kia Rio, Hyundai Solaris, Lada Granta, Kia Cee’d і Lada Largus.

За програмою оновлення автопарку лідером як і раніше залишається АвтоВАЗ. З 1 січня російський автогігант продав більше 60 тис. автомобілів. Друге місце посідає Група ГАЗ, яка реалізувала більше 17 тис. своїх моделей, далі йдуть Volkswagen, Renault, Nissan, Hyundai, УАЗ і Kia.

Продовжує свою роботу і пільговий лізинг, доступний як юридичним, так і фізичним особам. За цією програмою найбільш затребувані автомобілі виробництва російських заводів Volkswagen – 20% продажів, АвтоВАЗу – 12% і Hyundai – 11%.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.