Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Російські програми стимулювання попиту дозволили продати близько 235 тис. автомобілів


Близько 235 тис. автомобілів всіх типів реалізовані в Російській Федерації в поточному році завдяки дії комплексу заходів держпідтримки: діючій з 1 січня програмі оновлення автопарку, програмі пільгового автокредитування, яка набрала чинності 1 квітня, і програмі пільгового лізингу, що запущена 15 травня.

Таким чином, у першому півріччі держава субсидувала 28% з проданих за цей час 820,7 тис. автомобілів всіх типів.

Аналіз автомобілів, що найбільше продаються за програмами, показує, що покупці надають перевагу машинам саме російського виробництва. Автомобілям марки Hyundai належить 32% частки продажів за програмою пільгового автокредитування, далі йдуть АвтоВАЗ (21%), Renault (14%), Volkswagen (11%) і Nissan (10%). За даними одного з провідних учасників програми пільгового автокредитування, «СЕТЕЛ Банку», який видав понад 22,5 тис. автокредитів, п’ятірка найбільш популярних моделей виглядає наступним чином: Kia Rio, Hyundai Solaris, Lada Granta, Kia Cee’d і Lada Largus.

За програмою оновлення автопарку лідером як і раніше залишається АвтоВАЗ. З 1 січня російський автогігант продав більше 60 тис. автомобілів. Друге місце посідає Група ГАЗ, яка реалізувала більше 17 тис. своїх моделей, далі йдуть Volkswagen, Renault, Nissan, Hyundai, УАЗ і Kia.

Продовжує свою роботу і пільговий лізинг, доступний як юридичним, так і фізичним особам. За цією програмою найбільш затребувані автомобілі виробництва російських заводів Volkswagen – 20% продажів, АвтоВАЗу – 12% і Hyundai – 11%.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.