Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розмитнені іномарки з пробігом охопили більше 90% первинного ринку легкових авто


Протягом січня свою першу реєстрацію в Україні пройшли 51,5 тис. легкових автомобілів з пробігом. В результаті частка вживаних автомобілів на первинному ринку досягла 91%, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Основну масу в цих реєстраціях склали колишні «євробляхи», яким тимчасово надано пільгове розмитнення, що яскраво відбилося на віковій структурі первинного ринку старих авто.

Автомобілі випуску до 2010 року охопили лише п’яту частину первинного ринку секонд-хенду, а 80% припало на машини більш солідного віку.

Говорячи про вподобання українців, які обирають стару іномарку, варто відзначити, що частіше за все свій вибір вони зупиняють на автомобілях з дизельними двигунами. У січні такі автомобілі охопили 71% первинних реєстрацій ввезених авто з пробігом. В той же час, частка бензинових авто склала 20%, автомобілів з ГБО – близько 8%, і трохи більше одного відсотка припало на електромобілі та гібриди.

Очевидно, що тема турботи про екологію і здоров’я, яка на сьогодні є головним регулятором на ринках Євросоюзу, ще не скоро буде в пріоритетах українців, які обирають для себе автомобіль.

Що стосується автомобільних марок, то лідером січня став Volkswagen, 11144 машин цієї німецької марки поміняли своїх іноземних власників на українських.

Другою за популярністю стала марка Opel, понад 5,5 тис. вживаних автомобілів якої було ввезено і минулого місяця зареєстровано в Україні.

На третьому місці ще одна німецька марка – Audi з результатом в 4,5 тис. авто.

Також високий попит в українців мали автомобілі марок Renault – 3701 шт. і BMW – 3678 шт.

Що стосується найпопулярніших моделей серед імпортного секонд-хенду, то в січні ними були: Volkswagen Passat – 5572 шт., Volkswagen Golf – 2656 шт., Skoda Octavia – 2386 шт., Audi A6 – 2267 шт. і Opel Zafira – 2136 шт.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.