Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

«Розумні» вікна Ford дозволять незрячим пасажирам побачити навколишній світ (відео)


Як відомо, 90% інформації людина отримує через зір. Проте люди з порушенням зору позбавлені багатьох можливостей, у тому числі здатності бачити пейзажі під час поїздок. Технологія Feel The View від компанії Ford має на меті вирішити цю проблему.

Що відомо

Компанія розробила прототип «розумного» вікна, що фотографує місцевість у реальному часі, перетворює знімки у висококонтрастні чорно-білі зображення і проектує на скло автомобіля за допомогою особливих світлодіодів.

«Розумні» вікна Ford дозволять незрячим пасажирам побачити навколишній світ

Разом з тим, коли торкатися до вікна, пасажир відчуває вібрацію. Кожен з 225 відтінків сірого кольору вібрує з різним ступенем інтенсивності, що дозволяє відтворити пейзаж в уяві. Також систему доповнює голосовий помічник зі штучним інтелектом, інтегрований у мультимедійну систему Ford. Він описує те, що відбувається голосом.

«Розумні» вікна Ford дозволять незрячим пасажирам побачити навколишній світ

«Розумні» вікна Ford дозволять незрячим пасажирам побачити навколишній світ

Що це дає

«Ми хочемо зробити життя людей кращим. Цей проект – фантастична можливість допомогти пасажирам з порушеннями зору насолодитися навколишніми пейзажами. Незважаючи на те, що сама технологія дуже прогресивна, її ідея проста – перетворити звичайну поїздку на автомобілі у по-справжньому захоплюючу пригоду» – Марко Алу Саффі, директор з комунікацій та зв’язків з громадськістю італійського підрозділу Ford

Поки що не повідомляється, коли технологія з’явиться на ринку, однак не виключено, що це станеться досить скоро.

Джерело: tehnot.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.