Свяжитесь с нами: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Евросоюз ужесточит правила для автопроизводителей с 1 января 2020 года


С 2020 года на территории Евросоюза станут действовать новые экологические нормы для компаний выпускающих автомобили, сообщает телеканал Euronews .

Все импортируемые машины должны выбрасывать в атмосферу не более 95 граммов углекислого газа.

С 1 января 2020 года в Европу придет тяжелое время для автопроизводителей. Новые экологические нормы весьма жесткие, а штрафы большие. В общей сложности, из-за неготовности автомобильный сегмент может попасть на 32 млрд евро штрафа, что вдвое превышает предполагаемую прибыль.

Є також ще один важливий показник гонки за прогресом. Компанії можуть скорочувати персонал для економії коштів на дослідницькі роботи з удосконалення двигуна внутрішнього згоряння. Перші провісники скорочення робочих місць в автопромисловості вже з’явилися. Компанія Audi має намір звільнити 9500 співробітників, що дозволить заощадити близько 6 мільярдів євро на інвестиції в електромобілі та цифрові технології.

З наступного року в Німеччині планується вдвічі збільшити кількість субсидій на покупку електромобілів. Проте Європейська асоціація автовиробників вважає, що, незважаючи на деякі успіхи і створення належної інфраструктури, кількість автомобілів з альтернативними двигунами як і раніше в 5 разів менша від кількості автомашин, що працюють на бензині.

За прогнозами дослідників ринку, до 2025 року тільки 10,2 відсотка автомобілів будуть працювати на альтернативних двигунах, а до 2030-го ця цифра виросте всього на 5 відсотків. Тим часом влада окремих великих міст в Німеччині підштовхує покупців відмовлятися від автомашин з дизельними двигунами. На таких авто забороняється в’їзд в центр.

Аналітики б’ють на сполох. За даними авторитетного Інституту економічних досліджень IFO, в поточному місяці німецький автопром знову погіршив свої позиції. Прогнози також не виглядають втішними. Поки неясно, як виглядає майбутнє автомобілів з дизельними двигунами. Компанії прагнуть виробляти більше електромобілів. «Очікуються великі зміни для індустрії, тому що кожна десята робота в цій галузі пов’язана з двигуном внутрішнього згоряння«, — підвів підсумки дискусії президент інституту Клементс Фюст.

Поділитися:
Метки Популярные статьи

Онлайн-трансляция из студии

Мы организовали студию, с которой можно транслировать тренера в режиме реального времени, создавать интерактивные тренинги для участников в любой точке мира, где есть интернет.

Видеопроизводство

Мы поможем в реализации Ваших самых смелых идей в видеопроизводстве, потому что любим творчество.

Тренинги для автобизнеса

Тренинги для автобизнеса от людей с автобизнеса.

Разработка онлайн-курсов

Каждый тренинг мы можем превратить в электронный курс для Вашей компании. Узнайте больше про онлайн-обучение.