Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ринок авто з пробігом продовжує ставити рекорди


На первинному українському ринку в квітні було зареєстровано 11 тис. 23 легкових автомобіля, що на 75% перевищує квітневий результат минулого року, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Така динаміка сформована в основному за рахунок автомобілів, що були в експлуатації – їх частка за підсумками місяця досягла майже 42%, а рік тому була менше 10 відсотків. У кількісному вираженні первинний ринок імпортного секонд-хенду виріс відносно квітня 2016 року в 7,6 разу і дорівнює 4 578 авто за місяць.

Перша п’ятірка найбільш популярних в Україні марок імпортних авто з пробігом з початку року практично незмінна.

У квітні пальма першості зберіглася за Renault – 880 ненових авто знайшли своїх українських власників. При цьому, первинні реєстрації імпортованих б/в машин цієї марки перевищили продажі нових Renault на 15 відсотків. На другій позиції Volkswagen – 795 шт., що в 2,2 рази більше ніж нових. Третя за популярністю – Skoda з результатом 538 автомобілів, що в 1,5 разу перевищує продажі нових автомобілів цього бренду. Марка Opel, що знаходиться на 4 позиції рейтингу, в квітні була представлена 379 б/в автомобілями, в той же час нових Опелів було продано лише 27 шт. Тільки у Nissan, що замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом з результатом 263 шт., попит на б/в був менше ніж на нові авто, і то не набагато, всього на 3 автомобілі.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.