Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Український ринок б/в автомобілів у травні


Результати травня на автомобільному ринку України дуже подібні до результатів квітня. За даними асоціації “Укравтопром”, у травні було здійснено 5 тис. 574 первинні реєстрації автотранспортних засобів, з яких 2 151 (39%) – таких, що були у використанні. Відносно квітня загальний результат менший на 0,3%, б/в автотранспорту – мінус 0,6%.

Порівнюючи загальний обсяг первинного автомобільного ринку з травневим (найбільш “провальним”) результатом минулого року, у травні поточного року зафіксовано падіння на 38%. Первинний ринок б/в автотехніки скоротився на 22 відсотки.

За типами автотранспортних засобів у сегменті б/в ситуація виглядає по-різному.

Зростання продажів легкових автомобілів у травні було найбільш стрімким – порівняно до травня минулого року в 6,3 разу, а відносно квітня п.р. – на 4%. З результатом 1 188 автомобілів легкові автомобілі перевищили продажі інших типів АТЗ.

Комерційних автомобілів у травні було зареєстровано 910 од., що на 64% менше ніж у травні минулого року і на 6% менше ніж в квітні п.р.

Первинний ринок автобусів у травні становить 53 одиниці. Це на 83% більше ніж рік тому, але на 2% менше результату минулого місяця.

За марками – ситуація традиційна: серед легкових та комерційних автомобілів лідером є Renault (349 та 213 шт. відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (32 шт.).

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.