Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

З січня по травень українці купили 13,8 тис. нових легкових автомобілів


За даними асоціації “Укравтопром”, у травні на автомобільному ринку України було зареєстровано 2 994 первинних продажів нових легкових автомобілів. У порівнянні з результатом річної давності продажі автомобілів скоротилися на 47%.

Найкращий травневий результат в цьому році, як і роком раніше, продемонструвала японська марка Toyota – 432 автомобіля. Крім ринкового попиту, такий результат Toyota сформувала і за рахунок постачання гібридних автомобілів для МВС в рамках Кіотського протоколу. Але, не зважаючи на це, лідер первинних реєстрацій так і не зміг досягти свого показника річної давності, відставши від нього майже на 22 відсотки.

Другу позицію на ринку зайняла французька марка Renault з 207 авто. При цьому, у порівнянні з минулим роком попит на Renault знизився на 21%.

Замикають травневу трійку лідерів автомобілі вітчизняної марки ЗАЗ – 203 шт. (-57% до аналогічного показника минулого року).

Всього протягом зимово-весняного сезону 2015 року в Україні було продано і поставлено на облік МВС 13 831 нових легкових автомобілів, що на 73% менше в порівнянні з АПМР.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.