Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.10.2023

Scénic Vision знято в успішному детективному серіалі «Тіла» на Netflix

Scénic Vision з’явився у новому серіалі Netflix “Тіла”

Усі вісім епізодів “Тіл” – британського лімітованого серіалу, заснованого на графічному романі Сі Спенсера – доступні для перегляду на Netflix з 19 жовтня, що вже забезпечило цьому шоу місце у списку “топ-10 серіалів у 72 країнах на Netflix”.

Занурюючись у сьогодення за допомогою електромобіля Mégane E-Tech та спрямовуючись у майбутнє за допомогою Scénic Vision, Renault супроводжує розслідування детективів у районі Вайтчепел, у східному Лондоні.

Тим часом, у реальному житті абсолютно новий електромобіль Scénic E-Tech з’явиться на дорогах набагато раніше 2053 року. Представлений 4 вересня 2023 року на Мюнхенському автосалоні, цей автомобіль надійде у продаж у першій половині 2024 року.

“Протягом останніх двох років Renault реалізує амбітну програму продакт-плейсменту, що демонструє новий модельний ряд бренду. Наші автомобілі з’явилися в кількох фільмах Netflix, таких як “Втрачена куля” та “Люпен”.” – Стефан Барбат, директор з маркетингу Renault Partnerships

 

ПРО RENAULT

Renault, історичний бренд мобільності та піонер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом “Renaulution” Renault розпочала амбітну трансформацію, спрямовану на створення доданої вартості, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого модельного ряду. Її мета – втілити сучасність та інновації в технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.