Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.09.2023

Schaeffler та VDL будують автономний мікроавтобус

Автомобільний і промисловий постачальник Schaeffler хоче розробити і побудувати безпілотний мікроавтобус для громадського транспорту разом з голландським виробником автомобілів і автобусів VDL. Електричний мікроавтобус на дев’ять місць має бути запущений у 2025 році, про що обидві компанії оголосили в четвер (31.08.2023). Вже ведуться переговори з місцевими транспортними та експлуатаційними компаніями щодо початкових пілотних проектів у сфері громадського автомобільного транспорту. Schaeffler і VDL планують представити концептуальний транспортний засіб на виставці IAA в Мюнхені з понеділка (03.09.2023).

Система автономного водіння від Mobileye

Автономні мікроавтобуси, що їздять поза піковими годинами, можуть замінити великі автобуси з водіями. Транспортні експерти очікують зростання попиту на них у багатьох великих містах Європи, Північної Америки та Азії. Генеральний директор Schaeffler Клаус Розенфельд (Klaus Rosenfeld) заявив, що вони можуть “зробити мобільність більш доступною для людей як у містах, так і в сільській місцевості”. Систему автономного водіння для мікроавтобуса Schaeffler VDL з камерами, лідарними або радіолокаційними датчиками постачатиме ізраїльська дочірня компанія Intel – Mobileye.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.