Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів


Seat спільно з компанією Aqualia запустила проект під назвою Smart Green Gas. У його рамках партнери розробляють технологію виробництва біогазу (biomethane) з нечистот. Новий газ можуть використовувати автомобілі, двигун яких здатний працювати на зрідженому природному газі.

На водоочисних спорудах в іспанському Херес-де-ла-Фронтера вже стартувала пілотна частина проекту. Seat надав Aqualia два демонстраційних хетчбека Seat Leon TGI, які продемонструють можливості технології.

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів

Новий вид палива може служити відмінною альтернативою зрідженому природному газу, який є не відновлюваним побічним продуктом від видобутку нафти.

Крім цього, перехід на біометан Biomethane може знизити викиди вуглекислого газу на 80%. Більш того, нове паливо допоможе невеликим регіонам забезпечити власну енергетичну безпеку, не покладаючись на національні енергетичні та міжнародні нафтові компанії.

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів

Навіть невелике підприємство із виробництва газу з стічних вод здатне виробляти щодня по мільйону літрів біопалива. Цього буде достатньо для більш, ніж 300 автомобілів. Наприклад, на біогаз можна перевести міські автобуси, поліцейські машини і карети швидкої допомоги“, – говорять в компанії Seat .

Джерело: tsn.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.