Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів


Seat спільно з компанією Aqualia запустила проект під назвою Smart Green Gas. У його рамках партнери розробляють технологію виробництва біогазу (biomethane) з нечистот. Новий газ можуть використовувати автомобілі, двигун яких здатний працювати на зрідженому природному газі.

На водоочисних спорудах в іспанському Херес-де-ла-Фронтера вже стартувала пілотна частина проекту. Seat надав Aqualia два демонстраційних хетчбека Seat Leon TGI, які продемонструють можливості технології.

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів

Новий вид палива може служити відмінною альтернативою зрідженому природному газу, який є не відновлюваним побічним продуктом від видобутку нафти.

Крім цього, перехід на біометан Biomethane може знизити викиди вуглекислого газу на 80%. Більш того, нове паливо допоможе невеликим регіонам забезпечити власну енергетичну безпеку, не покладаючись на національні енергетичні та міжнародні нафтові компанії.

SEAT почне виробляти паливо з біовідходів

Навіть невелике підприємство із виробництва газу з стічних вод здатне виробляти щодня по мільйону літрів біопалива. Цього буде достатньо для більш, ніж 300 автомобілів. Наприклад, на біогаз можна перевести міські автобуси, поліцейські машини і карети швидкої допомоги“, – говорять в компанії Seat .

Джерело: tsn.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.