Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.01.2023

Seres 5: ще один китайський бренд приходить до Європи

BYD, Great Wall, Nio, MG – все більше компаній з Китаю намагаються закріпитися на європейських автомобільних ринках зі своїми автомобілями. Тепер у гру вступає ще один новий гравець: компанія Seres, яка позиціонує себе як преміум-бренд, представляє в Європі модель Seres 5.

На думку компанії, позашляховик, який коштує щонайменше 63 900 євро і яким наразі можна помилуватися на автосалоні в Брюсселі, повинен запропонувати все: дизайн, розумне керування, потужність, запас ходу та комфорт. “Ми побудували “розумні” заводи за стандартами Індустрії 4.0, розробили і випустили на ринок високопродуктивні акумулятори та низку інших “розумних” продуктів для електромобілів”, – впевнено заявляє компанія.

 

Seres 5 простягається на добрі 4,70 метра в довжину

Особливістю середньорозмірного позашляховика довжиною 4,71 метра є ємність батарей: літій-залізо-фосфатні на 80 кВт-год або напівтвердотільні на 90 кВт-год. Це дозволяє моделі 2WD проїхати 500 кілометрів на одному заряді, а повнопривідній моделі – 530 кілометрів за циклом WLTP, повідомляє компанія. Автомобіль пропонує швидку зарядку постійним струмом, функцію “автомобіль-акумулятор”, яка може живити, наприклад, індукційні плити та кавоварки, а також функцію “автомобіль-зарядка”, яка може допомогти зарядити інші електромобілі в екстрених випадках.

Динаміка також вражає: позашляховик розганяється з місця до 100 км/год за 3,7 секунди завдяки високій продуктивності електродвигунів передніх і задніх коліс (потужність 430 кВт) і піковому крутному моменту в 960 ньютон-метрів.

Комфортний автомобіль

У салоні на пасажирів чекають комфортні сидіння та нові звуко- і теплоізоляційні матеріали. 18 функцій допомоги при водінні гарантують, що нічого не трапиться. Водій може “використовувати голосові команди для управління всім, від кондиціонера до музики”. Автомобіль доступний у восьми кольорах екстер’єру та п’яти кольорах інтер’єру.

Компанія Seres пропонує своїм клієнтам дві гарантії: восьмирічну (160 000 км пробігу) на акумуляторну батарею, електродвигун та електричну систему управління, а також чотирирічну (100 000 км пробігу) на транспортний засіб. У Європі Seres 5 буде доступний з березня – поки що немає інформації про партнерів з дистрибуції.

Seres 5 вже можна було побачити поряд з меншим Seres 3 на Паризькому автосалоні минулої осені. Сама компанія Seres була заснована в США в 2016 році – материнська компанія Sokon походить з Китаю.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.