Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Shell вирішила відмовитися від російської нафти і закрити АЗС у Росії

Британська нафтогазова компанія Shell вирішила відмовитися від російської нафти і газу. Про це вона повідомила у вівторок, після того як минулого тижня її сильно розкритикували за придбання партії російської нафти Urals.

Наше рішення придбати партію російської сирої нафти для переробки на бензин і дизпаливо – попри те, що ми думали про безпеку постачань, – було неправильним, і ми шкодуємо про це“, – заявив генеральний директор Shell plc Бен ван Берден.

Компанія заявила, що збирається поетапно відмовитися від усіх російських вуглеводнів, включно з сирою нафтою, нафтопродуктами, газом і скрапленим природним газом (СПГ).

Першим негайним кроком буде відмова від спотових закупок російської нафти. Строкові нафтові контракти не поновлюватимуться.

Пошук альтернативних джерел для заміни російської нафти відбуватиметься у тісній координації з урядами. Це може зайняти певний час і призведе до зниження виробництва на деяких нафтопереробних заводах компанії, попередила Shell.

Компанія також негайно починає закривати свої заправки в Росії, а також припиняє операції з авіаційним пальним та паливно-мастильними матеріалами.

Відмова від трубопровідного газу та СПГ буде складнішим викликом. Його реалізація потребуватиме узгоджених дій з боку урядів, постачальників енергії та споживачів. “Ці соціальні виклики підкреслюють дилему між тиском на російський уряд через його звірства в Україні та забезпеченням стабільних і безпечних постачань енергоресурсів до Європи“, – завив Бен ван Берден.

Джерело: biz.liga.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.