Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Сім причин невдач


Кожна невдача робить нас сильнішими, мудрішими і досвідченішими. Ось найпоширеніші проблеми, які призводять до провалів, та шляхи їх вирішення.

1. Відсутність наполегливості

Більшість людей не досягають мети не через те, що їм не вистачає знань або таланту, а тому що вони здалися. На шляху до мети важливі два слова: наполегливість й опір. Наполягайте на тому, що має бути зроблено, і чиніть опір тому, що не потрібно робити.

Спробуйте нові підходи. Наполегливість важлива, але багаторазове повторення одних і тих же дій може так і не привести вас до мети. Оцініть свої попередні спроби і вирішите, що потрібно змінити.

2. Відсутність впевненості

Люди, яким не вистачає впевненості, часто не доводять справу до кінця. Їм бракує мужності і завзятості. І вони задовольняються малим, аби не виділятися.

Визначте, що для вас важливо. Якщо ви вирішили, що потрібно щось зробити, зробіть це добре. Повністю віддавайтеся виконанню будь-яких, навіть найбільш рутинних справ. На шляху до успіху корисно співпрацювати і об’єднуватися, але не варто йти на компроміс в будь-якому питанні.

3. Виправдання

Переможці аналізують причини невдачі, а не шукають виправдання. Невдахи, навпаки, люблять вигадувати різні пояснення чому вони не досягли успіху.

Змініть ставлення до невдач. Мало кому вдається досягти успіху з першої спроби. Більшість отримує позитивний результат тільки після численних спроб. Не вийшло – постарайтеся розібратись, чому це сталося.

4. Аналіз минулих помилок

Деякі живуть і вчаться, інші – тільки живуть. Невдача – прекрасний учитель, головне – правильно до неї ставитися. Мудрі люди отримують користь із помилок і називають свої провали досвідом. Чітко визначте проблему. Проаналізуйте ситуацію: чого ви хотіли домогтися, яка була стратегія і чому вона не спрацювала.

5. Слабка дисципліна

Жодне велике досягнення не обійшлося без суворої дисципліни. Справжня дисципліна – це коли людина має самоконтроль, не піддається спокусам, ігнорує відволікаючі фактори і готова на жертви. Дисципліна – це збереження фокусу.

У той же час дисципліна – не синонім перфекціонізму. Якщо ви ідеалізуєте свій майбутній успіх, ваша мотивація висока, але очікування далекі від реальності. До того ж успішне досягнення однієї мети не гарантує вирішення всіх проблем. Визначте, який результат вам потрібен, але не намагайтеся зробити все ідеально.

6. Низька самооцінка

Низька самооцінка – це відсутність самоповаги і нерозуміння власної цінності. Невпевнені в собі люди постійно намагаються знайти себе, замість того щоб стати тими, ким вони хочуть бути.

Не навішувати на себе ярлики. Можливо, ви зазнали невдачі. Але ви не станете невдахою, поки не залишаєте спроб домогтися бажаного. Думайте про себе як про людину, яка прагне до мети, і це допоможе вам зберегти терпіння і витривалість на довгий термін.

7. Фаталізм

Фаталізм заважає людям взяти на себе відповідальність за те, що відбувається в їхньому житті. Вони вважають, що успіх і невдача – справа випадку. Вони підкоряються долі і не прикладають зусиль для досягнення мети, тому що впевнені: те, що має статися, все одно відбудеться.

Кожен день перед дзеркалом повторюйте фразу: «Все залежить від мене». Можливо, це не зовсім так, але ми можемо контролювати більше, ніж думаємо.

Коли ми ставимо перед собою цілі, потрібно пам’ятати, що ми самі вирішуємо, будемо ми успішними і щасливими чи ні. Від нашого ставлення залежить висота, на яку можемо піднятися.

Автор: Харві Маккей – підприємець, автор книг, в т.ч. «Як плавати серед акул і не бути з’їденим заживо».

Джерело: www.psychologies.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.