Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Скільки ми насправді працюємо протягом робочого дня


Скільки часу ви проводите на роботі? А скільки при цьому ви дійсно працюєте? Звичайний робочий день виглядає так: ви сідаєте, готові зосередитися на важливому проекті, але потім вас відволікає новий email. Пізніше ви перехопити хвилинку для Twitter, перш ніж витратити чверть години на читання статті, яка вас зацікавила.

Виявляється, більшість витрачає більше 40% робочого часу на заняття, не пов’язані з роботою. Про це свідчать результати дослідження компанії Scoro, яка займається софтом для управління даними. Scoro випустила інфографіку з докладним описом того, на що йде наш робочий час.

Наприклад, після перевірки електронної пошти і відповіді на листи людині потрібно близько 16 хвилин, щоб знову повернутися в робочий процес – а дехто з нас перевіряють пошту відразу ж після отримання нового повідомлення.

На чому ще ми втрачаємо час? Деякі з нас витрачають близько шести тижнів на рік на пошуки документів. Інші – втрачають 31 год на місяць на непродуктивних зборах. Більшість витрачає робочий час на моніторинг новин або спілкування у соціальних медіа.

Інфографіка Scoro докладно розповідає про те, на що насправді йде наш робочий день, і які підказки допоможуть нам повертатися до роботи.

Скільки ми насправді працюємо протягом робочого дня

Джерело: ain.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.