Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Рейтинг виробників електрокарів


Китай лідирує на ринку електромобілів, але автопром ФРН через кілька років зможе обігнати китайські компанії за обсягами виробництва, повідомляє DW, наводячи дані дослідження міжнародної консалтингової компанії McKinsey.

Найбільш динамічно випуск електрокарів з німецьких компаній здійснює BMW, на другому місці – Volkswagen, Daimler – на третій позиції.

Найбільші виробники електромобілів

Автоконцерн BMW за підсумками 2016 р увійшов до трійки світових лідерів за кількістю випущених електромобілів – після китайської компанії BYD і американської Tesla. Компанія за рік змогла піднятися з 6-го на 3-є місце і збільшити свою частку на світовому ринку до 7%, обігнавши Nissan.

Разом з тим японська компанія є одним з першопрохідців у галузі електромобілів, а її модель Nissan Leaf, що продається з кінця 2010 р, вважається найбільш затребуваним у світі автомобілем з електричним двигуном. А BMW робить ставку на гібриди, хоча з кінця 2013 р концерн випускає компактний електромобіль BMW i3. У Німеччині він став найпопулярнішою моделлю на електричній тязі в 2016 р

Країни-лідери з випуску електромобілів

Концерн Volkswagen після “дизельного скандалу” заявив про зміну бізнес-стратегії й оголосив про мету стати в 2025 р найбільшим виробником електромобілів на планеті, але у 2016 р, скоротив продажі й у рейтингу McKinsey опустився на 6-е місце. Ще один німецький виробник, Daimler, не потрапив у першу десятку, опинившись на 15-му місці.

Стосовно абсолютного числа вироблених і проданих електромобілів, за цими показниками безперечно лідирує КНР.

У Китаї можна вибирати з 75 електричних моделей. Подібного різноманіття немає ні в одній іншій країні. Високу динаміку ринку надає поєднання фінансових стимулів і пільг. Одна з них – полегшена процедура реєстрації нових автомобілів у великих містах“, – пояснює Микола Мюллер, аналітик і партнер McKinsey.

Випуск електромобілів і гібридів виріс у 2016 році на 37% і склав 873 тис. од. Серед них 43% були зроблені в Китаї, 23% в Німеччині та 17% в США.

McKinsey в своїх прогнозах виходить з того, що за обсягами виробництва електромобілів та гібридів США в найближчі роки слідом за Німеччиною обженуть Китай. Цей прогноз означає, що німецькі та американські гіганти автопрому прискореними темпами будуть переводити свої потужності на випуск автомобілів з електромоторами. Хоча не виключено, що їхніми основними покупцями так само залишаться китайці.

Джерело: biz.liga.net

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.