Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.03.2023

Skoda адаптує штучний інтелект для діагностики шумів автомобіля

Skoda працює над діджиталізацією своїх майстерень. Додаток для смартфона Sound Analyser покликаний допомогти в діагностиці автомобіля, штучний інтелект виявляє можливі дефекти за шумом під час роботи.

Майже кожен користувач смартфона користувався додатком для розпізнавання музики, таким як Shazam. Пісня грає по радіо, в телевізійному фільмі або на святковому заході, і ви хочете дізнатися, хто її виконавець і назва. Додаток використовує мікрофон смартфона і порівнює інформацію з базою даних, що зберігається в Інтернеті. Часто потрібно лише кілька секунд, щоб дізнатися, що це за пісня.

За схожим принципом Skoda розробляє додаток на основі штучного інтелекту “Sound Analyser” для технічної діагностики автомобілів. Наразі компанія має 245 дилерів у 14 країнах світу і кожний з них зможе отримати користь від новітньої технології. 

Робота з додатком схожа на розпізнавання музики. Сервісний працівник у майстерні записує на смартфон шум, який створює автомобіль під час роботи, попередньо обравши точний тип транспортного засобу.

Програмне забезпечення порівнює запис зі збереженими звуковими шаблонами і, як очікується, зможе діагностувати стан зношених деталей. Наразі програма може розпізнавати десять шаблонів, за словами виробника, з точністю до 90 відсотків. До відповідних вузлів моделей Skoda, які вже розпізнає “Звуковий аналізатор”, належать рульовий механізм, компресор кондиціонера та зчеплення DSG.

Тестовий додаток у вищезгаданих 245 авторизованих майстернях бренду тренує штучний інтелект і запускає процес навчання для подальших звукових записів. Ймовірно, пройде деякий час, перш ніж “вуха” додатку зроблять подальші тести зайвими.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.