Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Skoda представляє новий стиль бренду

Чеська компанія Skoda змінює логотип та імідж бренду. Замість крилатої стріли на передній частині автомобіля буде красуватися напис Skoda.

Галочка над буквою S, яка позначає вимову у чеській мові як звук “ш”, тепер виконана у вигляді натяку – невеликого розриву лінії. Причиною стале те, що діакритичний знак (надрядковий знак) заплутував клієнтів на глобальних ринках. Логотип зі стрілкою не використовуватиметься на автомобілях, але продовжить використовуватися в інших областях. Відмова від 3D-ефекту має спростити і полегшити сприйняття.

Ідентичність майбутнього бренду також базується на двох нових відтінках зеленого. Разом з новим зовнішнім виглядом на презентації в Празі автовиробник представив концепт Vision 7S для нової топової електричної моделі. Новинка спроектована для семи осіб в салоні. 

Skoda належить концерну Volkswagen з 1991 року. Минулого року дочірній бренд поставив 878 200 автомобілів по всьому світу. Через пандемію корони та глобальний дефіцит напівпровідників їх було менше, ніж у 2020 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.