Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.08.2023

Skoda розкрила інтер’єр моделей Kodiaq і Superb зразка 2024 року

Вже за кілька тижнів нарешті буде розкрито зовнішність новеньких Skoda Kodiaq та Skoda Superb, а зараз чехи підготували невеликий сюрприз, щоб підсолодити очікування – показали повністю перероблену приладову панель двох новинок.

І, на щастя, вони є вдалим (на перший погляд) поєднанням сучасного і традиційного. Хоча обидва мають відносно великий дисплей посередині приладової панелі, як це зараз прийнято в багатьох нових моделях, Skoda також залишає користувачеві кілька звичайних перемикачів і кнопок. Їх оточують три поворотні регулятори з вбудованими 1,25-дюймовими екранами. Ці так звані “розумні прилади” мають надавати доступ до різних налаштувань.

Функціональність міні-дисплеїв залежить від рівня оснащення. Два зовнішні поворотно-натискні регулятори керують налаштуванням температури та підігрівом/вентиляцією сидінь для водія і переднього пасажира. Центральний поворотний регулятор має різні функції, включаючи регулювання гучності, вентиляцію, інтелектуальний кондиціонер, функцію масштабування навігаційної карти та налаштування режимів руху.

Функції можна змінювати, натискаючи та утримуючи центральний поворотний регулятор або через інформаційно-розважальну систему.

Інформаційно-розважальна система в моделях Kodiaq та Superb 2024 року складається з центрального 13-дюймового сенсорного екрану та 10-дюймового дисплея панелі приладів. До них приєднується проекційний дисплей на лобове скло. Однією з найяскравіших змін у порівнянні з попередніми моделями є зміна розташування важеля перемикання передач. Як і в Mercedes, він тепер перемістився за рульове колесо. Це звільняє простір між передніми сидіннями і створює додатковий простір для зберігання речей. Skoda говорить про значно просторішу центральну консоль.

На перший погляд, салони Superb і Kodiaq схожі як дві краплі води. Однак, якщо придивитися уважніше, то можна помітити деякі відмінності. У Superb видно вертикальні ребра і “приховані” вентиляційні отвори на приладовій панелі, у Kodiaq більше шкіри на пасажирській стороні і вертикальні вентиляційні отвори.

Обидві моделі мають порт USB-C у дзеркалі заднього виду і можуть заряджати смартфони бездротовим способом потужністю 15 Вт. Kodiaq також пропонує активне охолодження для двох пристроїв.

У типовій для Skoda манері в передніх дверях передбачено місце для парасольки. Крім того, пропонуються до чотирьох портів USB-C з вихідною потужністю 45 Вт, скребок для льоду, екологічно чисті масажні сидіння та чохли для сидінь з переробленого поліестеру.

Superb і Kodiaq вийдуть на ринок у 2024 році і, ймовірно, стануть останніми двома новими автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння від виробника з Млада-Болеслава.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.