Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 02.08.2015

Škoda інвестує в екологію


У липні 2015 року ŠKODA AUTO почала будівництво нового центру контролю рівня викидів в Млада-Болеслав (Чехія).

Спільно з Volkswagen Group чеський бренд інвестує більше 11 мільйонів євро в розширення діючого центру розробки двигунів, який відкрився в 2014 році. Основним завданням цього центру стане скорочення показників шкідливих викидів в нових моделях автомобілів ŠKODA. Запуск центру планується в липні 2016 року.

Загальна сума інвестицій складе 11 мільйонів євро: близько 6,4 мільйона спрямовані на будівництво нового комплексу, ще 5 мільйонів підуть на придбання та встановлення інноваційного обладнання. Крім того, компанія планує створити нові робочі місця.

«У найближчі кілька років ŠKODA продовжить інтенсивне зростання за рахунок виведення нових моделей, – зазначає Франк Велш, член Ради директорів ŠKODA, відповідальний за технічний розвиток. – Розробляючи нові автомобілі, ми прагнемо поступово знизити рівень споживання палива і шкідливих викидів. Новий центр контролю рівня викидів – основний елемент нашої стратегії зростання і важлива інвестиція для марки ŠKODA. Традиція виробництва двигунів і силових установок в Млада-Болеслав налічує вже 116 років. Відкриття нового центру контролю рівня викидів дозволить зміцнити і розширити експертизу компанії в цій важливій галузі».

Центр контролю рівня викидів стане частиною департаменту розробки трансмісій. Завдяки інноваційному обладнанню фахівці ŠKODA зможуть вимірювати рівень викидів для автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами, а також двигунами, що працюють на альтернативних видах палива. Дві абсолютно нові вимірювальні станції обладнають двовісними стендами випробування гальм, оснащеними роликовими агрегатами і системою аналізу даних. На момент відкриття центру кожен стенд буде здатний реалізувати до 15 випробувань в день, поступово нарощуючи потужність до 25 тестів на день. Устаткування дозволить проводити випробування в діапазоні температур від -40°С до +65°С.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.