Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Škoda інвестує в екологію


У липні 2015 року ŠKODA AUTO почала будівництво нового центру контролю рівня викидів в Млада-Болеслав (Чехія).

Спільно з Volkswagen Group чеський бренд інвестує більше 11 мільйонів євро в розширення діючого центру розробки двигунів, який відкрився в 2014 році. Основним завданням цього центру стане скорочення показників шкідливих викидів в нових моделях автомобілів ŠKODA. Запуск центру планується в липні 2016 року.

Загальна сума інвестицій складе 11 мільйонів євро: близько 6,4 мільйона спрямовані на будівництво нового комплексу, ще 5 мільйонів підуть на придбання та встановлення інноваційного обладнання. Крім того, компанія планує створити нові робочі місця.

«У найближчі кілька років ŠKODA продовжить інтенсивне зростання за рахунок виведення нових моделей, – зазначає Франк Велш, член Ради директорів ŠKODA, відповідальний за технічний розвиток. – Розробляючи нові автомобілі, ми прагнемо поступово знизити рівень споживання палива і шкідливих викидів. Новий центр контролю рівня викидів – основний елемент нашої стратегії зростання і важлива інвестиція для марки ŠKODA. Традиція виробництва двигунів і силових установок в Млада-Болеслав налічує вже 116 років. Відкриття нового центру контролю рівня викидів дозволить зміцнити і розширити експертизу компанії в цій важливій галузі».

Центр контролю рівня викидів стане частиною департаменту розробки трансмісій. Завдяки інноваційному обладнанню фахівці ŠKODA зможуть вимірювати рівень викидів для автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами, а також двигунами, що працюють на альтернативних видах палива. Дві абсолютно нові вимірювальні станції обладнають двовісними стендами випробування гальм, оснащеними роликовими агрегатами і системою аналізу даних. На момент відкриття центру кожен стенд буде здатний реалізувати до 15 випробувань в день, поступово нарощуючи потужність до 25 тестів на день. Устаткування дозволить проводити випробування в діапазоні температур від -40°С до +65°С.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.