Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Skoda представила новий електричний кросовер Skoda Vision iV


На відкритому вчора Женевському автосалоні Skoda презентувала свій новий електричний кросовер Vision iV. Автомобіль, позбавлений традиційних бічних дзеркал, побудований на модульній архітектурі MEB від концерну Volkswagen. Серійна версія моделі вийде в продаж у 2021 році.

Skoda Vision_iV_concept_2019

Новинка, що стала одним з перших носіїв німецької платформи MEB, має досить скромними для свого класу габаритами: 4665 мм в довжину, 1926 мм в ширину і висоту – 1613 мм. Втім, це не заважає Vision iV мати просторий і ергономічний салон з компактною панеллю приладів, двухспицевим кермом і мультимедійним комплексом з великим сенсорним дисплеєм. Також в ньому є спеціальне відділення для двох мобільних телефонів, які можна заряджати і підключати до бортових мультимедійних можливостей.

Skoda Vision_iV_concept_2019

Зовнішність кросовера виконана відповідно до нового фірмового стилю чеської марки з вузькою світлодіодною оптикою і спадаючим дахом. «Візитною карткою» моделі стала яскрава LED-смуга, яка об’єднує передні фари головного світла між собою. Разом з тим, кузов позбавлений традиційних бічних дзеркал – на їхнє місце прийшли мініатюрні камери у вигляді акулячих плавників. Об’єм багажника становить гідні для цього класу 550 літрів.

Skoda Vision_iV_concept_2019

У рух автомобіль приводиться за допомогою двох електромоторів (по одному на кожній осі), які сумарно видаючи 306 к. с. потужності, можуть розганяти його до 180 км / год. Граничний запас ходу на одній зарядці досягає 500 кілометрів.

Якщо все піде за планом, то до 2020 року прототип отримає серійну версію, а її продажі в такому випадку почнуться в 2021 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.