Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.03.2023

Snøhetta створила тротуари, на яких не буває калюж

Шестикутники мають різні зубці, що дозволяє регулювати відстань між ними.

Норвезьке архітектурне бюро Snøhetta спроєктувало тротуарну плитку, на якій не утворюються калюжі.

Систему Flyt, важливість якої пояснюють кліматичними змінами, розробляли спільно з місцевим виробником покриттів ASAK Miljøstein.

Вона складається з трьох видів шестикутних плиток: вони різного розміру та мають різні зубці, що дозволяє регулювати відстань між ними.

Таким чином одну зону тротуару, — де активніший рух пішоходів, — можна замостити щільніше, а в іншій, — наприклад, навколо дерев, — залишити ширші щілини для більшої водопроникності.

Залежно від зазорів, покриття може забезпечити до 28% водопроникності, що вдвічі вище за норвезькі стандарти. Таку плитку можна використовувати для тротуарів, парків, площ, а також паркінгів.

Незабаром такою плиткою планують вимостити два публічних простори у Норвегії.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.