Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW і Daimler хочуть разом робити платформи для електромобілів


Співпраця дозволить кожному автовиробникові заощадити не менше семи мільярдів євро.

BMW і Mercedes-Benz ведуть переговори щодо співпраці в області розробки платформ для електромобілів, що дозволить кожному автовиробникові заощадити не менше семи мільярдів євро. В першу чергу розглядається поділ витрат для компактних і середньорозмірних моделей, початково спроектованих під електричні силові установки.

Automotive News Europe з посиланням на Sueddeutsche Zeitung і Auto Bild повідомляє, що остаточне рішення з цього питання не прийняте, і компанії взагалі можуть не прийти до єдиного рішення. Якщо ж угода про кооперацію все-таки буде підписана, то за сім років і BMW, і Mercedes-Benz зможуть заощадити сім мільярдів євро – сума стане більшою, коли почнеться спільна розробка повнорозмірних електричних кросоверів і седанів.

У BMW і Mercedes-Benz вже є спільні проекти. Компанії разом розробляють нові електронні системи допомоги водієві (ADAS), а також системи автономного управління для шосе і паркінгів. Крім того, концерни створили спільне підприємство, яке виступить постачальником «інтелектуальних сервісів». До їх числа увійде каршерінг, безготівкова оплата паркування і громадська мережа зарядних станцій для електромобілів.

Також компанії займаються спільною закупівлею компонентів і за 2,5 мільярди євро придбали картографічний сервіс HERE.

Джерело: nk.org.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.