Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW і Daimler хочуть разом робити платформи для електромобілів


Співпраця дозволить кожному автовиробникові заощадити не менше семи мільярдів євро.

BMW і Mercedes-Benz ведуть переговори щодо співпраці в області розробки платформ для електромобілів, що дозволить кожному автовиробникові заощадити не менше семи мільярдів євро. В першу чергу розглядається поділ витрат для компактних і середньорозмірних моделей, початково спроектованих під електричні силові установки.

Automotive News Europe з посиланням на Sueddeutsche Zeitung і Auto Bild повідомляє, що остаточне рішення з цього питання не прийняте, і компанії взагалі можуть не прийти до єдиного рішення. Якщо ж угода про кооперацію все-таки буде підписана, то за сім років і BMW, і Mercedes-Benz зможуть заощадити сім мільярдів євро – сума стане більшою, коли почнеться спільна розробка повнорозмірних електричних кросоверів і седанів.

У BMW і Mercedes-Benz вже є спільні проекти. Компанії разом розробляють нові електронні системи допомоги водієві (ADAS), а також системи автономного управління для шосе і паркінгів. Крім того, концерни створили спільне підприємство, яке виступить постачальником «інтелектуальних сервісів». До їх числа увійде каршерінг, безготівкова оплата паркування і громадська мережа зарядних станцій для електромобілів.

Також компанії займаються спільною закупівлею компонентів і за 2,5 мільярди євро придбали картографічний сервіс HERE.

Джерело: nk.org.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.