Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.09.2023

Stellantis анонсує ще більше гігафабрик для виробництва батарей

На додаток до вже запланованих заводів з виробництва акумуляторних батарей, Stellantis хоче побудувати ще більше і значно розширити свої потужності. 

Для цього Stellantis хоче розширити свою співпрацю з Mercedes-Benz і TotalEnergies та планує будівництво нових гігафабрик на додаток до вже запланованих і тих, що знаходяться на стадії будівництва.

Про це на відкритті нового дослідницького центру акумуляторних батарей на головному заводі Fiat в Мірафьорі заявив керівник глобального підрозділу силових установок компанії Міккі Блай (Micky Bly).

“Ми маємо намір побудувати шість гігафабрик по всьому світу, а далі буде ще більше”, – сказав він.

На додаток до вже оголошених 250 гігават-годин потужності довгострокова мета – близько 400 гігават-годин річної ємності акумуляторів.

Будівництво одного із заводів в Онтаріо в процесі

Stellantis управляє своїм виробництвом батарей разом з Mercedes-Benz і TotalEnergies у спільному підприємстві Automotive Cells Company (ACC). У ньому вже працює понад 1 000 співробітників, а навесні компанія відкрила свою першу гігафабрику в Дувріні на півночі Франції.

Наступного року в Кайзерслаутерні (Німеччина) буде відкрито другий завод з виробництва батарей, а ще через рік – третій у центральній Італії. Їх потужність становитиме від 24 до 32 ГВт-год.

Інші заводи вже заплановані або будуються в США і в канадській провінції Онтаріо. Однак, Stellantis будує ці потужності в Північній Америці в рамках спільного підприємства з LG Energy Solutions. Завод у Віндзорі/Онтаріо наразі будується і стане першим в Канаді заводом з виробництва батарей. Очікується, що він випустить перші елементи вже в першому кварталі 2024 року і розрахований на потужність 45 ГВт-год.

Характерною особливістю заводів з виробництва акумуляторних батарей є повільне нарощування обсягів виробництва. На початку зазвичай спостерігається високий відсоток браку, що дорого коштує через дорогу сировину. Тому виробництво виводиться на повну потужність лише тоді, коли рівень браку стає низьким.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.