Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Stellantis на CES 2023: усе для кращої мобільності

Своє бачення нової ери свободи мобільності автомобільна компанія готує продемонструвати на виставці CES 2023 (5-8 січня) в американському штаті Невада, у Лас-Вегасі. Зобов’язання досягти нульового рівня викидів CO2 до 2038 року підкреслюється численними інноваціями компанії.

“На виставці CES ми демонструємо найкращі з наших технологій”, – сказав генеральний директор Stellantis Карлос Таварес напередодні виставки. За його словами, вона спрямована на задоволення споживачів та боротьбу зі зміною клімату, яка є найбільшою глобальною проблемою сьогодення. “Ви побачите, як ми виводимо на ринок електрифіковані силові агрегати з нульовим рівнем викидів, як наше програмне забезпечення робить мобільність простішою і безпечнішою, і як сталий розвиток закладений у всі наші рішення”.

Серед головних подій – світові прем’єри концептуального автомобіля Peugeot Inception, який представила шеф бренду Лінда Джексон, та повністю електричного RAM 1500 Revolution BEV Concept на платформі STLA. Кажуть, що концепт Peugeot дає уявлення про майбутню дизайнерську лінію бренду, а також про i-Cockpit наступного покоління.

Jeep, Chrysler і Dodge: електрифіковане майбутнє

Jeep, культовий позашляховик, зосереджується на своїх глобальних ініціативах з електрифікації. Те ж саме можна сказати і про бренд Chrysler, який презентує своє електричне майбутнє. За словами Stellantis, перша модель Chrysler на батарейках буде випущена в 2025 році, а повний портфель електромобілів анонсований на 2028 рік.

Dodge хоче продемонструвати за допомогою концепту Charger Daytona SRT BEV Concept, що привод без викидів може працювати і в сегменті масл-карів.

Fiat також представить на виставці “Fiat Metaverse Store”. Перший у світі інтерактивний автосалон з технологією Metaverse з’явиться в Європі наступного року. Free2move пропонує інформацію про свою мультимодальну 360-градусну програмну платформу, яка може інтегрувати всі поточні та майбутні послуги мобільності.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.