Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.12.2022

Stellantis і Qinomic планують рішення для електрифікації існуючого комерційного транспорту

Французька автомобільна група Stellantis N.V. і французький фахівець з модернізації Qinomic оголосили про розробку концепції переобладнання легких комерційних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на електричні силові установки. Концепція покликана забезпечити збереження якості та специфікацій виробника, таких як безпека, довговічність та схвалення типу, кажуть вони.

“Завдяки цій інновації наші комерційні клієнти мають можливість переобладнати свій поточний фургон в електричний, щоб продовжити термін служби транспортного засобу і відповідати законодавчим вимогам і вимогам мобільності”, – сказала Елісон Джонс, старший віце-президент бізнес-підрозділу циклічної економіки компанії Stellantis.

За її словами, основною місією бізнес-підрозділу “Циклічна економіка” є продовження терміну експлуатації та корисного використання транспортних засобів. За її словами, рішення з електричної модернізації покликане забезпечити свободу мобільності за допомогою доступного варіанту, який відповідає потребам клієнтів, гарантуючи при цьому клієнтам можливість продовжувати комерційну діяльність, забезпечуючи доступ до зон з низьким рівнем викидів в міських районах. За даними “Звіту про міську мобільність” EIT, кількість зон з низьким рівнем викидів в Європі за останні три роки збільшилася на 40%.

Це значення буде продовжувати зростати в умовах більш суворого виконання правил доступу транспортних засобів до міст, оскільки Європейський зелений курс сприяє переходу на більш чисті транспортні засоби та екологічно чисту мобільність. Електрична модернізація є одночасно стійким і доступним рішенням для клієнтів, які хочуть перейти до нульових викидів і знизити загальну вартість володіння, але при цьому зберегти свої поточні транспортні засоби, повідомляє далі постачальник.

Технологія модернізації зміцнить провідну роль Stellantis в області рішень мобільності з нульовим рівнем викидів для комерційних клієнтів і доповнить наш асортимент електрифікованих фургонів”, – сказав Ксав’є Пежо, старший віце-президент бізнес-підрозділу комерційних автомобілів Stellantis.

Фредерік Страді, співзасновник та генеральний директор компанії Qinomic, розглядає співпрацю як важливий крок у розвитку, який допоможе доопрацювати та впровадити деякі інноваційні технологічні рішення, які вони розробляють для ринку післяпродажного обслуговування. Завершення розробки вже заплановано на 2023 рік, а позитивні відгуки клієнтів про експлуатаційні характеристики демонстраційних автомобілів приведуть до їх впровадження та виходу на ринок у 2024 році, починаючи з Франції.

“На ринку, який визначається попитом на транспортні засоби “останньої милі”, обмеження доступу до міст незабаром означатиме, що існуючі власники легких комерційних автомобілів будуть змушені шукати рішення для переходу на транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Stellantis реагує на цю тенденцію за допомогою такої модернізації”, – сказав Ерік Лафорг, віце-президент з комерційних транспортних засобів в регіоні розширеної Європи компанії Stellantis.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.