Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Stellantis і Samsung SDI створюють спільне підприємство з виробництва літій-іонних батарей в Північній Америці

  • Новий завод стане одним з багатьох підприємств з виробництва батарей для електромобілів Stellantis в регіоні
  • Завод буде мати проектну потужність 23 ГВт · год / рік з можливістю збільшення до 40 ГВт · год / рік
  • Початок роботи заводу заплановано на 2025 рік

Stellantis N.V. (NYSE / MTA / Euronext Paris: STLA) і компанія Samsung SDI оголосили сьогодні про підписання меморандуму про взаєморозуміння, спрямованого на створення спільного підприємства з виробництва осередків і модулів акумуляторних батарей для північноамериканського ринку. Завод, початок роботи якого намічено на 2025 рік, буде мати проектну потужність 23 ГВт · год / рік з можливістю її розширення в майбутньому до 40 ГВт · год / рік.

«Після введення в експлуатацію в найближчому майбутньому нових заводів з виробництва акумуляторних батарей ми отримаємо додаткові конкурентні переваги і в підсумку зможемо успішно завоювати північноамериканський ринок електромобілів, – заявив генеральний директор Stellantis Карлос Таварес. – «Наша стратегія, яка передбачає співпрацю з авторитетними партнерами, забезпечує високі темпи і рівень гнучкості, необхідні для проектування і виробництва безпечних, доступних і екологічно чистих автомобілів, ідеально задовольняють потреби наших клієнтів. Я хотів би подякувати всім нашим співробітників, що працюють над цією критично важливою інвестицією в наше спільне майбутнє».

«Для нас велика честь створити спільне підприємство з виробництва батарей з концерном Stellantis, який пришвидшує стратегію електрифікації в нашу епоху екологічно чистої енергії, – зазначив президент і генеральний директор Samsung SDI Джун Юн Хен. – В рамках цього спільного підприємства ми докладемо всіх зусиль, щоб задовольнити високі вимоги клієнтів північноамериканського ринку електромобілів з використанням технологій АКБ, високоякісних продуктів і заходів безпеки Samsung SDI».

Тепер Stellantis має у своєму розпорядженні прекрасні можливості для виробництва необхідної кількості батарей для електромобілів і досягнення до 2030 року затвердженої мети – 40-відсоткової частки електромобілів в загальному обсязі транспортних засобів, що реалізуються компанією в США.

Новий завод задовольнить потреби складальних підприємств Stellantis в США, Канаді та Мексиці в батареях для нового покоління електромобілів – від plug-in гібридів до електромобілів, які будуть продаватися під брендами, що входять в Stellantis.

Stellantis планує до 2025 року інвестувати в електрифікацію та розробку програмного забезпечення більш 30 млрд євро, прагнучи зберегти на 30 відсотків більш високу ефективність у порівнянні з іншими представниками галузі в частині загальних капітальних витрат і витрат на НДДКР по відношенню до виручки.

В даний час триває вивчення потенційного розташування нового заводу. Більш детальна інформація буде опублікована пізніше.

Нова угода вступить в силу за умови узгодження остаточної документації та виконання традиційних умов закриття угоди, включаючи отримання необхідних дозволів регулюючих органів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.