Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Subaru представила свій перший електромобіль

Японський автовиробник Subaru Corporation презентував свій перший автомобіль на акумуляторних джерелах живлення.

Електричний кросовер від Subaru отримав назву Solterra, яке складено з двох латинських слів – «сонце» і «земля».

Автомобіль побудований на платформі e-SGP (e-Subaru Global Platform). У неї компактні уніфіковані моторні модулі, а розташована під підлогою тягова батарея інтегрована в силову структуру кузова.

Версія Subaru Solterra з переднім приводом буде комплектуватися одним електромотором потужністю 204 к.с. Повнопривідна модифікація отримає два електродвигуни з сумарною віддачею 218 к.с.

За габаритами Solterra схожа з Forester: довжина – 4690 мм, ширина – 1860 мм, висота – 1650 мм. При цьому колісна база новинки є значно більшою – 2850 мм проти 2670мм. Дорожній просвіт – 210 мм.

Заявлений запас ходу на одній зарядці у передньопривідного кросовера масою 1930 кг складає 530 км, а у повнопривідного варіанту масою 2020 кг -460 км.

Характерними рисами моделі стали задні ліхтарі у вигляді бумерангів, спойлери, рознесені по боках верхньої кромки п’ятої двері, та чорні глянцеві деталі в екстер’єрі.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.