Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Subaru тимчасово закриє заводи

Японська компанія Subaru повідомила про тимчасову зупинку заводів у липні через брак мікросхем.

Subaru Corp заявила в п’ятницю, що в липні скоротить виробництво на своїх заводах у префектурі Гунма через глобальний дефіцит напівпровідників.

«Це частина регулювання виробництва через брак напівпровідників», – заявив представник Subaru.

Заводи, розташовані в префектурі Гунма, на північний захід від Токіо, не працюватимуть з 16 липня.

Інша японська автобудівна компанія Suzuki Motor також заявила, що розглядає можливість скорочення виробництва в липні на заводах Kosai та Sagara у місті Сідзуока (Японія), відповідно на два та сім днів.

Хоча дати ще не встановлені, представник компанії заявив, що Suzuki «продовжує вносити корективи, щоб мінімізувати вплив».

Це вже не вперше, коли автовиробники змушені зупиняти виробничі лінії через браку чипів. Раніше Nissan заявляв про скорочення виробництва в червні, а Hyundai зупиняв виробництво в Кореї.

Джерело: www.reuters.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.