Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ви ще не їздили на Subaru? З’явилася чудова нагода спробувати


Автори: Олег Сухомлин, Людмила Артем’ева

У новій моделі Subaru Outback ви отримаєте достатньо місця для сім’ї, постійний повний привід, чудова оглядовість, трохи додаткових сантиметрів у висоті автомобіля і необхідний рівень поваги від інших учасників руху без набридливого образу нахабного позашляховика. Зручна посадка, якісне оформлення салону і комфортні сидіння доповнюють картину першого враження. Все на місці і все на рівні.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Перед поїздкою нам дістався продакт-бук виробника для нової моделі. Його 292 (!) сторінки були суцільно списані змінами у новій моделі. Японці – дивовижна нація, у них на все свій погляд і свій підхід в роботі, який вражає в першу чергу увагою до нюансів і деталей. Більшість змін до конструкції автомобіля не впадають в очі відразу, а деякі й зовсім приховані від очей пересічного покупця, ретельно сховані у вузлах і агрегатах під сталевою обшивкою

Передні стійки зміщені в нижній частині вперед, створивши водієві та пасажирам більш комфортне відчуття простору. Зовнішні дзеркала разом з тим перемістилися на двері, звільнивши місце для додаткового трикутного віконця. Такі невеликі, на перший погляд, зміни значно зменшили шум вітру під час руху і поліпшили оглядовість для водія. Нова форма переднього і заднього бамперів плюс збільшений нахил даху в задній частині кузова поліпшили аеродинаміку на 10%, що позитивно вплинуло на витрату палива. Ще одна непомітна деталь – зміна розташування дверних петель сприяє тому що збільшився кут відкривання дверей і збільшився простір до відкритих дверей у нижній частині. Тепер посадка і висадка стали комфортнішими.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Перебувати на місці водія в Subaru Outback, до слова, дуже приємно. Цьому сприяє не тільки відмінна ергономіка і зручне крісло. Справа радше у відчуттях. Автомобіль, не будучи позашляховиком, пропонує високу посадку, великий дорожній просвіт і захисний обвіс. Все це підкреслює активний характер власника автомобіля і надає статус зрілої особистості. За кермом Subaru Outback якось відчуваєш себе дорослою і врівноваженою людиною.

Наше знайомство з автомобілем відбувалося ще взимку, в той рідкісний день, коли місто засипало лапатим і мокрим снігом, показавши всю слабкість стресостійкості його жителів. Симетричний повний привід із добре дозованою потужністю двигуна були вкрай доречними.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Захоплення викликає навіть не стільки можливість подолати всі перешкоди у вигляді об’їзду застряглих автомобілів, скільки внутрішня впевненість у тому, що це вийде. Внутрішній голос у критичній ситуації не панікує, як зазвичай за кермом моноприводних автомобіля, а так спокійненько тобі підказує, що автомобіль зможе, ти зможеш і що ви в парі – великі молодці. У такий момент хочеться бути добрим і проявляти ввічливість до водіїв, які відчувають тимчасові труднощі через негоду. Ваш внутрішній світ отримає необхідну гармонію без застосування лікарських заспокійливих засобів. 

Subaru Outback - Staff Capital Training

Незважаючи на незначне збільшення зовнішніх розмірів автомобіля, салон отримав надбавку в розмірах у всіх напрямках завдяки грамотному використанню внутрішнього простору. Зручно і просторо на всіх місцях, а регульовані спинки заднього сидіння, які з легкістю складаються не тільки підвищують комфорт, але і забезпечують хорошу функціональність автомобіля.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Комбінація великого багажника і релінгів на даху дозволяє перевезти всю родину, їхнє оснащення та інвентар для активного відпочинку. Пороги передніх і задніх дверей отримали спеціальні сходинки для полегшення завантаження на дах. Любителі велосипедів це точно оцінять.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Під час розробки форми заднього сидіння японці використовували ряд вимірювань для розрахунку розподілу тиску на сидячу людину. Тепер усім точкам вашого організму, які стикаються з сидінням має стати значно легше.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Кілька сторінок в описі змін моделі займають модифікації підвіски. Тут і підвищення жорсткості амортизаторів, збільшення діаметра гумових втулок, потовщення кронштейнів опори амортизаторів, розширення опори підрамників, зміщення опори стабілізаторів назовні … Всі ці технічні нюанси говорять про те, наскільки серйозно ставляться до поліпшення своїх моделей для забезпечення надійності. За статистикою виробника 98% усіх Subaru старших за 10 років все ще катаються по дорогах.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Оновлена підвіска, повний привід, точне рульове управління і потужні гальма заслужено забезпечили Subaru Outback вищу оцінку за граничну швидкість уникнення у разі небезпеки.

Керованість – це, мабуть, головний козир Subaru. Траса нашого тест-драйву проходила через ряд сіл вузенькими і звивистими дорогами. Збільшення жорсткості кузова на 167% і низький центр тяжіння вродженої конструкції Subaru з опозитним двигуном забезпечують спортивну точність проходження поворотів і приємне відчуття адреналіну в крові. Разом з тим виразно відчувається невикористаний запас міцності.

Якщо ви ще не їздили на Subaru, обов’язково спробуйте. Новий Outback – відмінний привід долучитися до драйверських цінностей, збагатити свій особистий досвід і, можливо, відкоригувати свою внутрішню шкалу оцінки автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.