Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ви ще не їздили на Subaru? З’явилася чудова нагода спробувати


Автори: Олег Сухомлин, Людмила Артем’ева

У новій моделі Subaru Outback ви отримаєте достатньо місця для сім’ї, постійний повний привід, чудова оглядовість, трохи додаткових сантиметрів у висоті автомобіля і необхідний рівень поваги від інших учасників руху без набридливого образу нахабного позашляховика. Зручна посадка, якісне оформлення салону і комфортні сидіння доповнюють картину першого враження. Все на місці і все на рівні.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Перед поїздкою нам дістався продакт-бук виробника для нової моделі. Його 292 (!) сторінки були суцільно списані змінами у новій моделі. Японці – дивовижна нація, у них на все свій погляд і свій підхід в роботі, який вражає в першу чергу увагою до нюансів і деталей. Більшість змін до конструкції автомобіля не впадають в очі відразу, а деякі й зовсім приховані від очей пересічного покупця, ретельно сховані у вузлах і агрегатах під сталевою обшивкою

Передні стійки зміщені в нижній частині вперед, створивши водієві та пасажирам більш комфортне відчуття простору. Зовнішні дзеркала разом з тим перемістилися на двері, звільнивши місце для додаткового трикутного віконця. Такі невеликі, на перший погляд, зміни значно зменшили шум вітру під час руху і поліпшили оглядовість для водія. Нова форма переднього і заднього бамперів плюс збільшений нахил даху в задній частині кузова поліпшили аеродинаміку на 10%, що позитивно вплинуло на витрату палива. Ще одна непомітна деталь – зміна розташування дверних петель сприяє тому що збільшився кут відкривання дверей і збільшився простір до відкритих дверей у нижній частині. Тепер посадка і висадка стали комфортнішими.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Перебувати на місці водія в Subaru Outback, до слова, дуже приємно. Цьому сприяє не тільки відмінна ергономіка і зручне крісло. Справа радше у відчуттях. Автомобіль, не будучи позашляховиком, пропонує високу посадку, великий дорожній просвіт і захисний обвіс. Все це підкреслює активний характер власника автомобіля і надає статус зрілої особистості. За кермом Subaru Outback якось відчуваєш себе дорослою і врівноваженою людиною.

Наше знайомство з автомобілем відбувалося ще взимку, в той рідкісний день, коли місто засипало лапатим і мокрим снігом, показавши всю слабкість стресостійкості його жителів. Симетричний повний привід із добре дозованою потужністю двигуна були вкрай доречними.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Захоплення викликає навіть не стільки можливість подолати всі перешкоди у вигляді об’їзду застряглих автомобілів, скільки внутрішня впевненість у тому, що це вийде. Внутрішній голос у критичній ситуації не панікує, як зазвичай за кермом моноприводних автомобіля, а так спокійненько тобі підказує, що автомобіль зможе, ти зможеш і що ви в парі – великі молодці. У такий момент хочеться бути добрим і проявляти ввічливість до водіїв, які відчувають тимчасові труднощі через негоду. Ваш внутрішній світ отримає необхідну гармонію без застосування лікарських заспокійливих засобів. 

Subaru Outback - Staff Capital Training

Незважаючи на незначне збільшення зовнішніх розмірів автомобіля, салон отримав надбавку в розмірах у всіх напрямках завдяки грамотному використанню внутрішнього простору. Зручно і просторо на всіх місцях, а регульовані спинки заднього сидіння, які з легкістю складаються не тільки підвищують комфорт, але і забезпечують хорошу функціональність автомобіля.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Комбінація великого багажника і релінгів на даху дозволяє перевезти всю родину, їхнє оснащення та інвентар для активного відпочинку. Пороги передніх і задніх дверей отримали спеціальні сходинки для полегшення завантаження на дах. Любителі велосипедів це точно оцінять.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Під час розробки форми заднього сидіння японці використовували ряд вимірювань для розрахунку розподілу тиску на сидячу людину. Тепер усім точкам вашого організму, які стикаються з сидінням має стати значно легше.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Кілька сторінок в описі змін моделі займають модифікації підвіски. Тут і підвищення жорсткості амортизаторів, збільшення діаметра гумових втулок, потовщення кронштейнів опори амортизаторів, розширення опори підрамників, зміщення опори стабілізаторів назовні … Всі ці технічні нюанси говорять про те, наскільки серйозно ставляться до поліпшення своїх моделей для забезпечення надійності. За статистикою виробника 98% усіх Subaru старших за 10 років все ще катаються по дорогах.

Subaru Outback - Staff Capital Training

Оновлена підвіска, повний привід, точне рульове управління і потужні гальма заслужено забезпечили Subaru Outback вищу оцінку за граничну швидкість уникнення у разі небезпеки.

Керованість – це, мабуть, головний козир Subaru. Траса нашого тест-драйву проходила через ряд сіл вузенькими і звивистими дорогами. Збільшення жорсткості кузова на 167% і низький центр тяжіння вродженої конструкції Subaru з опозитним двигуном забезпечують спортивну точність проходження поворотів і приємне відчуття адреналіну в крові. Разом з тим виразно відчувається невикористаний запас міцності.

Якщо ви ще не їздили на Subaru, обов’язково спробуйте. Новий Outback – відмінний привід долучитися до драйверських цінностей, збагатити свій особистий досвід і, можливо, відкоригувати свою внутрішню шкалу оцінки автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.