Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 23.10.2023

Suzuki представила 4-колісний транспортний засіб, який зможе підніматися сходами

Японський автовиробник Suzuki продемонстрував Modular Quad Based Architecture (MOQBA) — модульний мобільний транспортний засіб із чотирма колесами, встановленими на шарнірних ніжках, які можуть долати перешкоди.
 
Транспортний засіб спеціально розроблений, щоб допомогти людям, які стикаються з перешкодами у транспорті, такими як сходи. Це досягається за рахунок того, що вони можуть підніматися вгору і долати практично будь-яку перешкоду на своєму шляху.
 
 
Концепт-кар MOQBA має сідло та кермо. Шасі цього автомобіля з’єднано з парою модульних рейок, кожна з яких оснащена двома шарнірними ніжками, з’єднаними з колесами. Завдяки такій комбінації транспортний засіб плавно пересуватиметься колесами по рівних дорогах і плавно пересуватиметься сходами.
 
Комбінуючи базове шасі з навісним обладнанням, можна змінити варіацію кузова у трьох режимах: режим випорожнення, режим стояння та режим нош. Завдяки цим здібностям MOQBA робить свій внесок, забезпечуючи свободу не тільки у повсякденній мобільності, а й як мобільність, яка перевозить людей та предмети в місцях, де автомобілю важко проїхати у разі надзвичайних ситуацій.
 
 
Хоча він все ще знаходиться на стадії концепту, ніяких інших подробиць про специфікації чи доступність не було розкрито. Тим не менш, Suzuki вважає, що MOQBA може зробити революцію в мобільності та зробити транспорт більш доступним.
 
Джерело: finance.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.