Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.01.2023

Suzuki Jimny для європейського ринку в майбутньому стане електромобілем

Suzuki Jimny став однією з найбільших жертв європейського законодавства про норми викидів. Його довелося відкликати з ринку, і відтоді він продається в Європі лише як двомісний комерційний автомобіль. 

Але зараз маленький позашляховик готується до повернення без реєстраційних обмежень. Все це завдяки новому стратегічному плану Suzuki. Адже японський виробник готовий продовжити свій електричний наступ, який був розпочатий з eVX.

До кінця десятиліття планується запустити п’ять електричних моделей, а до 2030 року 80 відсотків автомобілів, що продаються в Європі, будуть повністю електричними. Решта 20 відсотків будуть принаймні частково електрифіковані як м’які або повні гібриди. А Jimny? Це буде одна з головних дійових осіб.

Оголошення нової стратегії супроводжувалися кількома слайдами, які були показані під час презентації. Один з них особливо впадає в око: п’ять автомобільних силуетів, серед яких виразно виділяється силует Suzuki Jimny. Тож після появи 5-дверки в Індії, маленький позашляховик знову еволюціонує.

Окрім електричного Jimny, стратегія Suzuki включає ультракомпактну модель А-сегменту та три кросовери.

Конкретної інформації про те, яка модель з’явиться першою, немає, але бренд оголосив, що стратегія стартує в 2024 році. Загалом Suzuki інвестує 13,5 мільярдів євро в дослідження та розробку своїх нових автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.