Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Suzuki Vision Gran Turismo: відеоігровий спорткар до свого дня народження

Suzuki відзначає 15-й день народження серії відеоігор Gran Turismo віртуальним концепт-каром. Віртуальним суперкаром Vision Gran Turismo можна буде покерувати в сьомій частині серії гоночних ігор як у версії гоночного боліду, так і в дорожній версії.

Як повідомляється, відкритий двомісний автомобіль важить всього 970 кілограмів і приводиться в рух двигуном суперспортивного мотоцикла Suzuki Hayabusa, який поєднується з гібридною системою, що складається з трьох електродвигунів. Загалом доступні 318 кВт/432 к.с. та максимальний крутний момент 610 Нм.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.