Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У літо з комфортом: рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра легкових авто


Високоякісні салонні фільтри Bosch захищають пасажирів автомобіля від пилку, пилу та неприємних запахів

Системами кондиціонування укомплектовані практично всі сучасні моделі авто. Влітку вони забезпечують комфортну температуру в салоні, а взимку осушують повітря і запобігають запотіванню лобового скла. Щоб система працювала без збоїв, її необхідно перевіряти й обслуговувати не рідше одного разу на рік, переважно напередодні настання літньої спеки. Несправності, нестача холодоагенту в системі кондиціонування, а також засмічення салонного фільтра впливають на зниження якості охолодження повітря і появу неприємного запаху в салоні.

Професійне обслуговування системи кондиціонування включає:

• випробування на герметичність,
• спорожнення і заправка системи оптимальною кількістю холодоагенту.

Обладнання, що використовується для цієї операції, дозволяє відновити та повторно використовувати до 99% охолоджуючого агента. Це робить обслуговування кондиціонерів екологічно чистим і в довгостроковій перспективі економить ресурси.

Заміну салонного фільтра необхідно проводити кожні 15 000 км або раз на рік

Заміна салонного фільтра – обов’язкова процедура під час сервісного обслуговування системи кондиціонування. Експерти Bosch рекомендують міняти салонний фільтр раз на рік, або кожні 15 000 км. Фільтри Bosch надійно очищають повітря, що надходить в салон, від пилку та дрібного пилу, захищають систему кондиціонування, покращують видимість і зменшуючи кількість відкладень. Крім звичайних фільтрів, Bosch пропонує фільтри з активованим вугіллям. Вони затримують шкідливі гази, тим самим зменшують концентрацію шкідливих речовин у салоні.

У літо з комфортом: рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра легкових авто

Спеціально для алергіків компанія Bosch розробила особливо ефективний тип фільтра FILTER +. Він відокремлює до 99% всіх частинок діаметром до 2,5 мкм. Завдяки антиалергенному шару фільтр нейтралізує алергени та бактерії ще до того, як вони потрапляють у салон. Таким чином, FILTER + значно підвищує рівень безпеки на дорозі. Адже під час чхання, що виникає через дрібний пил, водій хоч і на дуже короткий час, але закриває очі, що підвищує ризик аварійних ситуацій.

Системи кондиціонування повітря – важлива частина терморегуляції електромобілів

Для гібридних авто або електромобілів справна система кондиціонування особливо важлива. Адже крім забезпечення комфортної температури в салоні, вона відіграє важливу роль у процесі терморегуляції – охолоджує батареї і підтримує оптимальний робочий температурний режим.

У літо з комфортом: рекомендації з обслуговування систем кондиціонування і заміни салонного фільтра легкових авто

У процесі зарядки або в разі швидкої зарядки система кондиціонування повітря охолоджує батареї, які інакше б перегрівалися. Таким чином, системи кондиціонування повітря не тільки продовжують термін служби акумулятора, але й роблять процес зарядки ефективнішим.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.