Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Tesla вже має понад 5 000 станцій Supercharger по всьому світу

Tesla тепер має понад 5 000 локацій Supercharger по всьому світу. Про це американський виробник офіційно повідомив у своєму Twitter-акаунті, який спеціалізується на питаннях зарядки. Tesla Charging також опублікувала фотографії, щоб показати, як змінилася щільність власної зарядної мережі компанії з моменту її заснування.

Цифра 5 000 стала наступною віхою в розширенні мережі зарядних станцій Supercharger. Згідно з останнім квартальним звітом Tesla, на кінець березня 2023 року компанія Ілона Маска мала 4 947 локацій Supercharger по всьому світу. У першому кварталі 2022 року кількість станцій Supercharger становила 3 724; за 12 місяців, що минули з того часу, кількість станцій збільшилася на третину, повідомляє Teslarati. У першому кварталі 2019 року їхня кількість становила 1 490, згідно з графіком на сайті Statista.

У документі квартального звіту зазначено, що в середньому на одну локацію припадає дев’ять зарядок. Середній показник, ймовірно, ще вищий, оскільки нещодавно повідомлялося, що Tesla тепер має понад 45 000 власних станцій швидкої зарядки.

Останнім часом мережа Supercharger особливо активно розвивається в Японії, де попит на чотири моделі легкових автомобілів Tesla залишається пригніченим. У країні висхідного сонця електромобілі загалом не такі популярні, як в інших країнах, що, ймовірно, також пов’язано зі стриманою електрифікацією японських брендів Toyota, Mazda і Honda.

Японська компанія Tesla оголосила, що відкрила свій трьохсотий суперчарджер у країні.

Tesla досі залишається єдиним автовиробником, який має власну мережу зарядних станцій, про яку варто згадати. Частково зарядні парки також доступні для інших автомобільних брендів. Нещодавно в Голландії відкрилася локація з новим зарядним пристроєм Supercharger V4, який в основному пропонує довший зарядний кабель. Це має полегшити заряджання автомобілів інших марок (де зарядний порт не знаходиться зліва ззаду, як у Tesla).

У середньостроковій перспективі зарядна потужність Supercharger V4 повинна збільшитися; поки що вона становить 250 кВт, як і у зарядних пристроїв V3. 250 кВт – це також максимальна потужність зарядки моделей 3, Y, S і X. Згідно з інформацією від користувача Twitter, максимальна потужність зарядки незабаром збільшиться до 350 кВт.

Плани щодо збільшення потужності зарядки також можуть мати відношення до Cybertruck: електричний пікап, анонсований на літо цього року, повинен мати можливість заряджатися особливо швидко. Втім, поки що невідомо, наскільки високою буде максимальна потужність зарядки.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.