Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Tesla виплатить 3-місячну зарплату українським співробітникам, яких закликали повернутися додому воювати

Виробник електромобілів компанія Tesla продовжить платити українським працівникам, що повертаются додому та приєднуються до боротьби з росією, повідомляє CNBC.

«Для будь-яких співробітників Tesla, які є громадянами України і яких попросили повернутися в Україну для проходження військової служби в якості резервіста, ми будемо зберігати протягом 3 місяців їх робочі місця та заробітну плату», – заявили керівники Tesla з підрозділів компанії в Європі, Близькому Сході та Африці, йдеться в електронному листі до співробітників.

У електронному листі також перераховано деякі інші дії, які Tesla вжила для підтримки українського населення. Співробітники Tesla в Німеччині допомагали упаковувати та відправляти термінали Starlink, вироблені підприємством SpaceX, які надають послуги супутникового Інтернету. Виробник електромобілів також надав Powerwalls, свій продукт для зберігання енергії для житлових будинків.

Інші великі американські фірми також мобілізувалися на підтримку України. Генеральний директор Airbnb заявив, що компанія організує безкоштовне житло для 100 000 біженців.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.