Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.04.2023

Tesla вп’яте за рік знизила ціни на свої електромобілі

Американський виробник електромобілів Tesla провів чергову хвилю зниження цін на свою продукцію у США. Цього разу ціни знижено на 2-6%, деякі моделі подешевшали на 5000 доларів.

Компанія знижує ціни на весь модельний ряд вже вп’яте з початку року. Найбільше зниження цін було у січні – у Європі електромобілі Tesla подешевшали на 20%. Такими заходами виробник хоче підтримати попит на електромобілі. Це відбувається в той час, коли США готуються прийняти жорсткіші стандарти, які обмежать податкові пільги на електромобілі.

Tesla знизила ціни на обидві версії свого седана Model 3 на 1000 доларів та на кросовер Model Y на 2000 доларів. Компанія також знизила ціни на обидві версії своїх дорожчих Model S та Model X на 5000 доларів.

Автовиробник зазначив, що жорсткіші американські стандарти зменшать податкову знижку у розмірі 7500 доларів на базову задньопривідну Model 3, яка діє з січня.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що Tesla хоче вдічі скоротити свої виробничі витрати, щоб пропонувати автомобілі дешевше і досягти своїх амбітних цілей з продажу. Цього року Tesla поставила собі за мету поставити 1,8 мільйона автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.