Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.05.2023

Tesla змушена відкликати 1,1 млн автомобілів у Китаї

Tesla має відкликати трохи більше 1,1 мільйона автомобілів у Китаї через дефект гальм. Це стосується п’яти різних моделей.

Відкликання розпочнеться 29 травня, як оголосило в п’ятницю державне агентство з регулювання ринку. Загалом йдеться про п’ять різних моделей Tesla, вироблених з січня 2019 року по квітень 2023 року.

За даними відомства, проблема полягає в дефекті гальм, який Tesla виправить за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Китайська Народна Республіка є другим за важливістю ринком збуту Tesla у світі після США. У 2019 році американська компанія відкрила свій перший міжнародний виробничий об’єкт – “Гігафабрику 3” в Шанхаї.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.