Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.07.2023

Tesla показала у відео, як тестують сидіння Cybertruck

На відео з відповідною музикою показаний робот Tesla для тестування сидінь за роботою, а сидіння, які він тестує, з великою ймовірністю, є сидіннями з Cybertruck.

Ми стверджуємо це з двох основних причин: вони не схожі на сидіння, що використовуються в будь-якому іншому автомобілі Tesla, який сьогодні продається, і вони мають такі ж електроприводи сидінь, як і фото, що показувало інтер’єр Cybertruck.

Короткометражний фільм супроводжується підписом “Наш робот для тестування сидінь виконує 50 тис. циклів входу/виходу, що еквівалентно терміну експлуатації”. Це має заспокоїти майбутніх власників Tesla Cybertruck.

Хоча Tesla не надає жодної інформації про сидіння, ми можемо зробити деякі висновки, подивившись на них.

Як і передні сидіння моделей 3/Y та S/X, ці сидіння мають окремі підголівники.

Однак підголівники набагато краще інтегровані в загальний дизайн сидіння, надаючи йому спортивного вигляду. Сидіння Cybertruck також мають значно більшу бічну підтримку спинки, що є позитивним моментом, особливо якщо бокова підтримка регулюється.

Оббивка виглядає як веганська шкіра, і ми не бачимо причин, чому Tesla використовує щось інше, коли всі її поточні моделі пропонують той самий тип оббивки.

Оскільки мова йде про пікап, ці сидіння також повинні бути більшими, ніж ті, що встановлюються в інших моделях Tesla, хоча ми не можемо сказати, чи так це насправді, виходячи лише з цього відео. Сидіння для вантажівок, як правило, більші і розраховані на більшу міцність, і сидіння Cybertruck не повинні бути винятком.

Варто зазначити, що Tesla виготовляє свої сидіння на власному заводі, який знаходиться поруч із заводом у Фремонті в Північній Каліфорнії.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.