Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Tesla розпочинає розробку компактної моделі

Tesla вже працює над маленькою моделлю. Вона має бути вдвічі дешевше за Model 3 –  заявив бос компанії Ілон Маск.

У рамках оголошення нових квартальних показників Tesla підтвердила роботу над новою меншою платформою. Зазначається, що ціна платформи буде вдвічі дешевша від наступної за величиною платформи, на якій базуються седан Model 3 і позашляховик Model Y.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск наголосив під час конференції, що нова маленька модель стане найбільш продаваним автомобілем Tesla. За словами Маск ціна за базову модель складе 25 000 доларів США. Модель 3 зараз коштує майже 50 000 доларів США разом з податками.

Маск хотів би зберегти на 50 відсотків нижчу ціну, незважаючи на збільшення витрат на енергію, сировину та запчастини для постачальників і незважаючи на все ще хиткі ланцюжки поставок. Зауважимо, що Tesla постійно підвищувала ціни на моделі, які зараз пропонуються, через високий попит.

Розробка ведеться в Китаї

Тесла насправді хотіла почати розробку своєї маленької моделі багато років тому. Але потім Маск зрозумів, що його інженерам спочатку потрібно закінчити розробку пікапа під назвою Cybertruck і вантажівки Semi Truck. Наразі ці розробки завершені. Поки що немає конкретної технічної інформації і планів виходу на ринок. Щодо цього вже існує багато спекуляцій.

За словами інсайдерів Tesla, маленька модель буде спроектована, розроблена та виготовлена ​​в новому науково-дослідному центрі (Research & Development) на Gigafactory в Шанхаї. Новий науково-дослідний центр є не тільки першим центром розробки Tesla в Китаї, але й першим за межами Сполучених Штатів. Tesla China дуже пишається тим, що маленька модель Tesla буде випущена не лише для місцевого ринку. Незважаючи на те, що маленькі електромобілі там надзвичайно популярні, малюк Tesla має підкорити світ і ускладнити життя конкурентам в лиці VW ID.3, Honda E чи Hyundai Ioniq 5.

Нова Tesla з акумуляторами LFP

Якщо вірити Маску, то новий малюк буде «суперкрутим. Щось радикальне, як Cybertruck, чого світ ще не бачив і що потрапляє прямо в серце». За припущеннями модель буде випускатися як компактний хетчбек. Це припущення підживлюється зображенням маленької Tesla, яку виробник електромобілів показав в публікації Wechat. Понад рік тому Tesla опублікувала в мережі офіційні оголошення про роботу в новому центрі дизайну та розробки, популярному в Китаї. Наскільки креслення вже показує конкретну модель, поки неясно.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.