Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.12.2022

Tesla різко скоротить виробництво в Китаї через перенасичення ринку

Компанія Tesla змушена зменшити обсяги виробництва на своїй Гігафабриці у Шанхаї приблизно на 20%: ринок не справляється із пропозицією. Про це пише Bloomberg із посиланням на власні джерела. Скорочення вже почалося і може сягнути 20 тисяч електромобілів на місяць.

За однією з версій, модернізація шанхайського заводу, внаслідок якої час складання Model Y скоротився з 11,5 до 9,5 годин, призвела до перенасичення ринку. Як наслідок, Tesla змушена складувати нерозпродані електромобілі, що призводить до додаткових витрат. Надсилати ці електромобілі на експорт Tesla також не в змозі, оскільки інші ринки обслуговуються іншими заводами компанії.

Скорочення називають першим у китайській історії Tesla добровільним обмеженням. Раніше компанія вже зменшувала обсяги виробництва, але спровоковані вони були проблемами з постачанням та коронавірусними обмеженнями. Теоретично шанхайська Гігафабрика Tesla здатна випускати до 85–90 тисяч автомобілів на місяць.

Попит на електромобілі Tesla у Китаї, на думку експертів, поступово знижується: непрямим доказом цього може бути зниження цін, запуск рекламних акцій та низка бонусів, які Tesla почала пропонувати покупцям на місцевому ринку. Ба більше, китайські споживачі почали висловлювати сумніви щодо надійності електромобілів цієї марки.

Нарешті, Tesla зазнає серйозного тиску з боку національних виробників електромобілів. Наприклад, BYD демонструє рекордний продаж уже дев’ятий місяць поспіль.

Водночас, за даними місцевої асоціації виробників легкових автомобілів, за підсумками листопада поставки Tesla покупцям досягли рекордних значень, перевищивши 100 тисяч одиниць.

У жовтні Tesla через ринкову ситуацію, що склалася, змушена була знизити ціни на свої електромобілі в Китаї. Model 3 та Model Y подешевшали тут на 9%.

Джерело: tesla-club.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.